Wpis z mikrobloga

o jak piecze xD


@HALME: Nie posiadasz ani wiedzy, ani intelektu pozwalającego w jakikolwiek sposób mi dopiec.

napisz coś jeszcze o mojej matce


@HALME: Twoja matka ma już wystarczająco ciężko, współczuję jej.

#danielmagical


@HALME: Zauważyłem taka prawidłowość: tego typu bezmyślne, oderwane od rzeczywistości wysrywy tworzą prawie zawsze dzieci z tagu #danielmagical. Bycie patologicznym oszołomem stało się dla was fajne, modne? Poważnie coś z wami nie tak jeśli czerpiecie
@goomba-pl: też przejrzałem twoje posty i połowa to ból dupy, hurr durr jestem taki inteligentny i elitarny, inne konsole to goowno-pl, triggerowanie się przy każdej przynęcie i pancze o matkach, bo ktoś obraził twoją ulubioną gierkę. no #!$%@? gratuluję, chłoptasiu, stary gość a ma łzy w oczach, bo ktoś obraził barbie adventures na tamagochi, duny jesteś z siebie? xD


@pandapl: pozdrawiam i szczęśliwego nowego roku (
@mycobacteriumtuberculosis: oj to średnia prawda, na konsolę obecnie jest koło 300 gier (przy ponad 10 milionów posiadaczy), wytnij indie, duże porty i porty z automatówek i wyjdzie, że sama konsola nie posiada wielu tytułów typowych dla niny (z 10-20 gier? strzelam). Można to widzieć przez pryzmat tego, że w trybie przenośnym w łóżku możesz zagrać w L.A. Noire, Dooma czy indyki pokroju Stardew Valley, Rocket League czy Enter to Gungeon. Ale