Wpis z mikrobloga

#euro2012

#gorzkiezale

Obejrzalem skrot... ja #!$%@?, tyle ile oni okazji mieli w tym meczu... nie rozumiem czego wy chcecie od Smudy. Druzyna grala dobrze, a to ze tacy gracze jak Lewandowski nie sa w stanie strzelic troche bardziej w prawo lub troche mocniej, zeby obronca nie wybil.. no sorry.

Sklad przed turniejem kazdy wybralby praktycznie taki sam, jeszcze wczoraj wszyscy piali z zahwytu, a teraz co? Mamy najgorsza druzyne w historii? Znowu bedziemy wszystkich wyzywac, bo pilka poleciala troche za bardzo na lewo? To jest tylko sport (o czym chyba ludzie zazpominaja troche), podziekujmy naszym za gre i za emocje.
  • 12
@miki4ever: Ja bym wybrał inny skład, ale mniejsza o to. Ja nie mam zamiaru nikogo wyzywać i obrażać. Smuda nie dał rady, zrezygnował i jest ok. Bardzo dobre zachowanie, nie czekał, nie #!$%@?ł, zrobił to z klasą.

Strzelenie bramki w najważniejszym meczu grupowym i wyjście defensywnym składem to było samobójstwo. Nie wiem czy widziałeś jak parę razy nasi boczni obrońcy chcieli dośrodkować, a tam dwóch naszych i siedmiu Czechów. Masakra. Smuda
@miki4ever: @au_revoir: koledzy wyżej napisali ci już praktycznie wszystko. Smuda wystawia skład którym wszystko remisuje, na mecz który musimy wygrać ? I co ty chcesz od Lewandowskiego który jako jedyny stał z przodu i przyjmował długie piłki żeby móc rozegrać akcję. Do akcji podlączał się jedynie Kuba i Obraniak, czasem boczni obrońcy. Lewy sam meczu nie wygra. Tu nie chodzi o skład tylko o ustawienie i polecenia na boisku. Smuda
@au_revoir: Meczu nie widzialem, widzialem skrot. Sytuacji Polacy mieli multum, to nie o to chodzi, zeby zagrac 7 napastnikami, wszystko kwestia taktyki. Zespol mial wypracowac okazje i to zrobil, gorzej z wykonczeniem.
@Frozeno: Sytuacje mieli tez tuz przed, a nawet po stracie bramki mieli szanse nawet na te 2 gole. Nie mozna mowic o defensywnym ustawieniu w momencie jak bylo tyle sytuacji na strzelenie bramki.