Wpis z mikrobloga

Mój stary to fanatyk wykopu.
Pół historii #!$%@? mikroblogiem. Najgorzej.
Ostatnio na wigilii jak wszyscy się modlili, on szkalował papaja. "Szczęść boże, #!$%@? papaja w morze itp." Ja się śmiałem razem z nim, reszta czuła się oburzona, za karę musieliśmy iść do kuchni i zrobić wszystkim budyń w ramach przeprosin. Był tylko śmietankowy, śmialiśmy się, że wyciąg z fiuta papaja.

Innym razem nawet babcia, jego mama przywiozła obrazek z papajem.
Ojciec od razu #!$%@?ł mówiąc, że w jego domu na pedofilie miejsca nie ma.
Babcia gada rzeczy typu "Januszu co ty gadasz? on przecież chronił dzieci za komuny itp. Ojciec drze się, że mamy na niego mówić Mirek, a nie Janusz. Zrozumiałeś, że jest wykopowcem, nie anonem i zaczynasz się go wstydzić.

Tego już dość, założyłem mu ochronę rodzicielską. Zablokowane na swoim komputerze ma wszystkie strony związane z wykopem poza /wykop/ (pozdro dla kumatych).

Podchodzi do mnie i mówi jak to będę mieć #!$%@? jak mu tego nie naprawię.
Powiedziałem, że dostał bana.
Prawie się popłakał, więc mu pokazałem karachena. Już nie jest Mirkiem. Jest Anonem.

Ostatnio jak matka podeszła do komputera widziała, jak szkaluje Terke. Nie wiedziała kto to, powiedziałem jej, że kolega z pracy, który wszystkich #!$%@?, a karanachan to forum dla pracowników Biedronki.

Od dzisiaj co niedzielę po schabowym jemy pączuszki. Jak z ojcem się śmiejemy, to rodzina myśli, że smakuje i też się cieszy.

2 miesiące temu stary podszedł i zapytał się co to jest to /b/ i dlaczego jak na to wchodzi, to wyświetla mu się czerwony ekran. Powiedziałem, że to strona dla adminów, a on uwierzył, po czym na jego oczach sam na nią wszedłem. Powiedział, że jak też mu załatwię tam dostęp, to kupi mi jakiś dowolny podzespół do komputera (on myśli, że jestem jakimś hackermanem i dzięki temu generuję pieniądze XD [tak naprawdę to mam koparkę kryptowalut kupioną za pieniądze z osiemnastki]). Powiedziałem mu, że rada adminów się nie zgadza, ale jak kupi mi 2 podzespoły, to mu załatwię obejście tego. Zgodził się. Instaluję mu odpowiednie oprogramowanie hackermańskie i pokazuję, że może wejść. Zadowolony zamawia mi i płaci za 2 najdroższe Radeony, ja już walę sobie konia do mocy, którą będę miał.

2 tygodnie temu ojciec powiedział, że znudził mu się już internet i że woli zjednać się z naturą i kupuję wędkę, ale resztę już znacie z pasty "Mój stary to fanatyk wędkarstwa".

#pasta #fanatyk #heheszki
  • 2