Wpis z mikrobloga

xD ja #!$%@? ale C-C-C-COMBO mnie dzisiaj spotkało:

Jesteś dla mnie za dobry, kocham cię jak brata, zostańmy przyjaciółmi.


Przynajmniej chciała się spotkać i powiedzieć mi to prosto w oczy.

Do tej pory:
1) byłem za dobry dla: 3
2) kochają mnie jak brata: 4
3) zostałem przyjacielem: 1

#!$%@?, ja odpadam z tych zawodów. Może kiedyś samo przyjdzie.

Staraj się/olewaj/słuchaj/miej w dupie/pomagaj/nie interesuj się/zarabiaj na utrzymanie/bądź biedasebixem/znajdź czas na wspólną rozrywkę/graj na kompie/konsoli i miej #!$%@?
Konkluzja: cokolwiek byś nie zrobił, będzie źle. Bo tak.


#tfwnogf #logikarozowychpaskow #zwiazki #przewrocilosieniechlezy
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kapitan_Nemo_na_koniu_Mewa: udzielę ci rady, bo trochę lat już mam i mogę.
Kiedyś młoda 17l dziewczyna mi jej udzieliła, mimo, że starszy, nie stosowałem się do niej, uważałem za gimbusiarska gadkę, mądrości. Uwaga, podaje receptę:
"miej #!$%@?, a będzie ci dane".
To jest tak głupie, że hej, ale działa. Jak już jakaś zainteresuje są choć trochę i stwierdzisz, że może coś z tego być, dostaniesz zielone swiatlo, to zaczynasz stosować się
  • Odpowiedz
@Kapitan_Nemo_na_koniu_Mewa: Nie bądź inny za każdym razem, próbowałeś już każdej alternatywy wiec bądź po prostu tym kim jesteś. To nie w tobie jest wina tylko w nich, jak można dać argument ze jest się dla kogoś za dobrym? To z nimi jest coś nie tak, szukaj dalej, nimi się nie przejmuj i olej najlepiej. Powodzenia Mireczku. Czasami poszukiwana są o wiele dłuższe i są chwile zwątpienia. Nie wychodz na desperata
  • Odpowiedz
@Kapitan_Nemo_na_koniu_Mewa: i teraz mozesz wierzyc w to co mowia rozowe ze nie liczy sie wyglad itp, tylko bycie dobrym i bedziesz tak regularnie dostawal kosza, lub zainteresujesz sie redpillem i zmienisz zycie by byc dla tych kobiet atrakcyjnym jako partner a nie tylko przyjaciel
  • Odpowiedz
@loczyn: jesli sie nie tryharduje to owszem, mozna zmienic nawyki, podejrzewam ze op zostawal za kazdym razem przyjacielem bo tak sie wlasnie zachowywal, byl na kazde zawolnie, zawsze mily, zawsze gotowy do pomocy.. cenil potrzeby kobiet wyzej niz wlasne, dlatego one nie byly nim zainteresowane
  • Odpowiedz