Wpis z mikrobloga

200 kilogramów flagi nie pomogło ;( A Polacy jak nie potrafili tak nie potrafią uczyć się na doświadczeniu :D Co turniej to jesteśmy mistrzami, a życie jednak szybko na ten huraoptymizm nanosi swoje poprawki :D Kilka godzin temu - patetyczne filmiki i oh ah, bohaterowie narodowi po zdobytych 2 golach w ogóle, teraz - lato odejdź, smuda #!$%@? :D I zwyczajowe "Polacy nic się nie stało" słyszane co czas jakiś na ulicy. Aaaaaa miało być tak pięknie hehe.

http://www.weszlo.com/news/10834-Telewizyjne_szpaki_Kiedy_wreszcie_uslyszymy_slowo_prawdy_w_TVP
  • 9
@TotalnyPsychol: dla mnie bez różnicy w zasadzie hehe. Wystarczy znać swoje miejsce, a nie po 2 golach robić z ludzi bogów i samych siebie okłamywać. 65 miejsce uefa nie wzięło się znikąd :)
@rajet:

1. Może przestań pisać tak chaotycznie, bo rozczytać się nie da...

2.

Kilka godzin temu - patetyczne filmiki i oh ah, bohaterowie narodowi po zdobytych 2 golach w ogóle, teraz - lato odejdź, smuda #!$%@? :D


Co tutaj jest nie tak? Pytam się szczerze. Nikt nie robił z nich bohaterów, ale druga połowa meczu z Rosją dawała nadzieje, a ci piłkarze do złych nie należą. Po prostu selekcjoner nawalił defensywnym
@RT_NR:

wybacz, niczego chaotycznego w mych słowach nie widzę. Może dlatego, że nie wypiłem ani grama ;)

Co tutaj jest nie tak?


jeśli patrzeć na kontekst i na osiągnięcia reprezentacji na przestrzeni lat, to jest to jednak trochę dziwne. Bo biorąc to pod uwagę, zalecane jest umiarkowanie, aby nie było wielkiego rozczarowania. Ale to tylko rada osoby, która się tym nie emocjonuje i jest poza. Dlatego jest mi tak łatwo na
@rajet: No to dobrze :) A takiej naiwności jest trochę, więc jeszcze nieraz się w życiu nadziwisz :P

Co do takich sportowych wydarzeń, to mnie zawsze urzeka to, jak nagle prawie wszyscy wokół stają się ekspertami od wszystkiego w tej materii. I nie chodzi mi tu o komentarze typu "trener pajac", "ja kopnąłbym piłkę lepiej", ale o samo obnoszenie się wiedzą o danym sporcie, którą to wiedzę wchłonęło się niedawno, chwilę