Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Halo Mirki, różowa obraziła się i nie chce iść ze mną na długo planowanego sylwestra. Powód obrażenia - wyjście z kumplami na piwo, idź z kolegami skoro ich wolisz xD Iść na domówkę z kumplami w takim razie czy zamulać samemu w domu? xD
#zwiazki #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 33
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Kolejna sprawa - rozwiąż to z nią a nie z wykopkami. Wiadomo fajnie poczuć się lepszym, ale każdy ma jakieś słabości. Jeśli Cię kiedyś zostawi to będziesz miał do siebie pretensje, a ona po tygodniu będzie się bolcować z jakimś samcem alfa.
Sam mam tak czasem że raz bym chciał zdobywać cały świat i sypać kokaine a za chwilę siedzieć spokojnie pod kocem z kobietą w domku w górach.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:

Sprawa jest prosta. Fochy to próba manipulowania Tobą. Ulegasz - przegrywasz. Bo dajesz jej jasny sygnał, że może Cię w ten sposób kontrolować. Teraz w sprawie wyjść z kumplami. Później z poważniejszymi rzeczami. Przy okazji - straci do Ciebie szacunek, staniesz się w jej oczach pantoflem i zapewne straci zainteresowanie Tobą. A co dalej, to wiadomo.

Kumpli - jeśli masz takich od piaskownicy - szanuj jak tylko się da.
  • Odpowiedz
@Shyvana: czyli powinienem ulegać fochom? Przecież to jest skrajnie niedojrzałe zachowanie mające na celu manipulację. Dorośli ludzie rozmawiają o problemach, a nie strzelają fochy.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Chłopie parę miesięcy temu wręcz błagałem laskę by jechała ze mna na woodstock byłem sklónny nawet jechać na sam piątek lub sobotę byle byśmy razem jechali. Nie chciała. Powiedziałem że jadę sam to prawie sie wtedy rozstaliśmy - WARTO BYŁO, 1 raz byłem i wiem że wrócę wspomnienia do końca życia a wiesz co z laską ? Parę dni temu się rozstaliśmy po 5 latach. Mając do wyboru coś
  • Odpowiedz
OP: @wypokk: No własnie podczas mojego wyjścia, o które jest cała awantura, ona była na spotkaniu z najlepszą przyjaciółką i i tak nie miała czasu. Poświęcam jej większość swojego czasu wolnego, niestety nie potrafi zrozumieć, że potrzebuje go też czasami dla siebie.

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: sokytsinolop}
  • Odpowiedz