Wpis z mikrobloga

@michallo3:
Na 17track musisz wybrać przewoznika czyli dpduk i wtedy ci pokaże tracking.

Musisz czekać niestety tak jak my. Gearbest aktualnie podaje informacje, aby czekać bo okres świąteczny i wszystko jest opóźnione.
. Jak to jest możliwe, że tylko #alipaczka przedstawia jakiś tracking (od 22.12 jest "Przesyłka wysłana z sortowni, w drodze do Polski") a na #dpd nadal jest "Zarejestrowano dane przesyłki, przesyłka jeszcze nie nadana".


@michallo3: Oba komunikaty zawierają dokładnie taki sam przekaz.
@ConanLibrarian ehh chciał człowiek pożartować, ale humor jest jak ręce - nie każdy je ma. Polecam zobaczyć na YT "Netia przekaz myśli".

No offence. Szczęśliwego nowego roku życzę, udanych zakupów u skośnookich i mniej wkur*iania się podczas oczekiwania na dojście paczek ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
hh chciał człowiek pożartować, ale


@RzuwBuotny: Ale nie udało się. Ciesz się, że to na koniec roku. :-)

ale humor jest jak ręce - nie każdy je ma.


Dla takich przypadków jak twój, są protezy. ;-)))

i mniej wkur*iania się podczas oczekiwania na dojście paczek


Nie #!$%@? się. Codziennie podziwiam stałość przewoźników: i tych z erlajna, i tych z pocztapolska, i tych z priorytetowej linii - statusy jak stanęły, tak stoją.
i nie będę odpowiadał na zaczepki z Twojej strony,


@RzuwBuotny: ??? To ty zacząłeś i to bez sensu, gdyż wyrażenie „nieść przekaz”/„zawierać przekaz” jest od dawna silnie osadzone w języku polskim, więc twoje czepianie się go było i bez sensu, i nieśmieszne. Po prostu nie baw się w żarty bez dobrego przygotowania. Poczucie humoru jest funkcją inteligencji, więc nie jest obowiązkowe, nie musisz się martwić.

szkoda strzempic


No. Pisanie z błędami
@ConanLibrarian Chciałem zazartowac, wyszło "jak zwykle". Tyle. Zwróciłeś mi uwagę, ja sprostowałem swój post i na tym powinno się zakończyć, a nawet z własnej grzeczności powinieneś przytaknąć lub olać temat, a nie szukać powodów do dalszej dyskusji na temat "nieudanego żartu" i wyrażania swoich wywodów na temat moich wypowiedzi i mojej osoby. Jeśli masz problem z czytaniem ze zrozumieniem, to byś zobaczył, że mimo wszystko nie żywię do Ciebie urazy w przeciwieństwie
Chciałem zazartowac, wyszło "jak zwykle".


@RzuwBuotny: No. Powtarzasz się, bo już to napisałeś, a ja - skwitowałem. Rozgrzebywanie tego nie da ci niczego dobrego. To tak jak z ranami. Trzeba dać się im zagoić. Oczywiście nie dotyczy to masochistów. Oni muszą się babrać i paprać. Jak rany.

Zwróciłeś mi uwagę,


Nie, słoneczko. Napisałeś coś kompletnie nieśmiesznego i wtedy miałeś możliwość albo napisać coś naprawdę wesołego, albo...
...no, wybrałeś najgorszą drogę. Nadal