Wpis z mikrobloga

@ChilledMimosa:

myszkę

Myszka Apple jest chvjowa, zero jakiejś ergonomiczności i dostosowania do kształtu dłoni, gładzik jest bardzo spoko, możesz kupić też osobny gładzik ( ͡° ͜ʖ ͡°)

klawiaturę

Ta od Apple jest spoko, ja bym kupił tą na kablu jednak, bo ma zintegrowany blok numeryczny.

przejściówkę z jack'a na usb-c

Mac ma jacka.
Na twoim miejscu kupiłbym jakąś przejściówkę All-In-One.
@ChilledMimosa: Okej, wybacze beznadziejne tagowanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
No ogólnie weź sobie coś, co będzie dla Ciebie wygodne.
Mam jakąś Lenovo N700 czy coś w ten deseń i jest straszna.
Nie sugeruj się ceną (droższe=lepsze), mi się pracuje zajebiście na A4Tech N500-F, a kiedyś miałem jakąś Gaming Bloody cośtam i sprzedałem bo była strasznie niewygodna xD
@ChilledMimosa: mysz Logitech MX master lub anywhere, klawiaturę weź od Apple jak musisz mieć klawiaturę, kable poszukaj na Ali i Allegro (USB-c - micro/mini/ USB-A brałem z Allegro bo ta sama cena, inne: lightning, HDMI 4k60Hz, USB-c z Ali bo dużo taniej) u chińczyków brałem tez huba typu wszystko w jednym ze slotem na karty SD i RJ45 ale nie używam.
cebuladeals


@ChilledMimosa: Kup sobie jakiegoś peceta, nie rób obciachu, że ktoś używający błędnie tagów (bo ten służy do informowania o okazjach, a nie o tym, że czegoś nie wiesz) używa również takiego sprzętu.
No i zawód warto zmienić, bo programista, który nie potrafi tagować, to chyba na Wypoku pracy szuka tylko...
@ChilledMimosa kiedys mowilem ze myszka apple jest #!$%@? dopoki Sam nie zaczalem uzywac I teraz nie zamienilbym na zadna Inna. Polecam zapoznac sie z programem bettertouch