Wpis z mikrobloga

Nie uwierzycie, assadowcy, co mi się wczoraj wydarzyło. Cały dzień chciałem sobie kulturalnie pograć w jakąś gałę, coby rozwinąć swój zmysł wojskowy. Wróciłem do domu, włączyłem #wykopfootballcup i rozpoczynam grę. Grałem se, grałem, aż tu nagle powaliły mi się rozkazy i wysłałem całą #syria w defensywe.
Machnąłem na to ręką i już chciałem kontynuować, gdy nagle poczułem, że ktoś za mną stoi i czuć piaskiem. Odwróciłem się i natychmiast dostaję potężną lepę na dziąsło
Spadłem z krzesła i usłyszałem wrzask:
-KUHWA TWOJA PIEHDOLONA MAĆ, CO TY KUHWA MIAŁEŚ Z TAKTYKI, IDIOTO #!$%@??
Spojrzałem, a tu stoi w mundurze bojowym #!$%@? Tygrys Suheil al-Hassan. Zrobiłem #!$%@?.jpg i spytałem się drżącym głosem:
-ALLAH SYRIA BASHAR W BASS! Nie powinien być Pan teraz pod Idlib?
O jak tego pożałowałem. Po mniej więcej minucie kopania mnie w dupę Tygrys zmęczył się, spojrzał na moją kolekcję sarinu na półce i stwierdził:
-No dobha, młody człowieku. Widzę, że masz w sobie coś z porządnego generała, więc siadaj i ucz się od najlepszyxh
Usiadł przy komputerze (jakim cudem umiał go obsługiwać bez języka arabskiego, nie wiem), kazał przynieść sobie piwo Efes i rozpoczął kontrofensywe.
Po czterogodzinnej obserwacji genialnych wyczynów Tygrysa (raz odłączył myszkę wraz z klawiaturą i zaczął zdobywać gole mocą umysłu) zapytałem się, czy mogę iść do kibla - skończyło się tym, że dostałem bombą beczkową między oczy
Kiedy Tygrys podbił już wszystkie bramki (i cały świat), wziął sobie butelkę sarinu,gitarę i zaczął chlać, brzdękając i wyjąc "# bekaztransa GWAAAAAAAŁCI MAŁEEEEEEEEEEEEEE DZIECI". Zasnął w końcu koło szóstej rano.
Ktoś ma jakiś pomysł na to, jak pozbyć się niepożądanego Tygrysa z mieszkania? Ktoś chce przygarnąć? Liczę na pomoc.
#wykopfootballcup trochę #pasta i #boldupy ( ͡° ͜ʖ ͡°) #syriaspam
  • 1