Wpis z mikrobloga

Mirki, mój siostrzeniec potrzebuje pomocy, czeka go mega drogie leczenie/ terapia genowa w Chinach. Rodzina zorganizowała już zbiórkę i kampanię na siepomaga.pl i chciałbym zrobić tutaj znalezisko bo trzeba zebrać bardzo pilnie prawie 700tys PLN. Wiem, że tego typu akcje pojawiają się tutaj regularnie i nie każdemu się to podoba więc pomyślałem, że można by to połączyć z jakimś #rozdajo z mojej strony, mam trochę rzemieślniczych produktów wykonanych z drewna własnego autorstwa. Co o tym myślicie?
  • 12
@Kyokub: wiesz, ludziom łatwiej będzie dawać wiedząc że nie dają na jakąś homeopatię, więc dobrze byłoby wiedzieć o chorobie i sposobie leczenia. poza tym niestety tożsamość chorego to podstawa.
Nie piszę tego by zrobić ci na złość, znam tylko realia wykopu.
@Kyokub: Chcesz pieniędzy administracji czy wykopków. Jeśli tych drugich to po prostu udostępnij tę dokumentację i umowę w wykopie, a nie przesyłaj administracji.

Zamaż po prostu dane dziecka lub w przypadku umowy o zabieg rodziców. To kapitałodawca ma zaufać nie administracja wykopu.
@hacerking: Jeżeli będzie to dokumentacja medyczna i znajdziesz klinikę, która będzie Ci w stanie pomóc i zawrze z Tobą wstępną umowę. To przedsatawiając takie dokumenty uwiarygonisz swoją historię, przez co ludzie zaufają co nie znaczy że pomogą.

Bo to, że będę wierzył w Twoją historię i możliwość uzdrowienia się nie oznacza, że będę miał środki bądź ochotę na ich przeznaczenie w Twoje leczenie, ale jeśli będę miał środki i ochotę pomóc,