Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Widziałem w ostatnim czasie popularność zdobył wpis w którym jakiś anonek pisał, że wybiera się na spotkanie z 'milfem'. Dużo osób jak to zwykle w takich przypadkach bywa było ciekawych relacji i tego co się wydarzyło. Tak się składa że jutro również wybieram się na takie spotkanie i mogę zdać relacje. Po prostu opiszę to na anonimowych czy będzie zainteresowanie czy też nie, każdy kto będzie miał ochotę znajdzie ten wpis. Co do mnie, nie piszę z własnego konta ponieważ łatwo mnie tam rozpoznać a nie chcę opisywać publicznie(w sensie jako ja) swoich erotycznych przeżyć xD Więc myślę że anonimowe będą lepszym wyborem.
A wracając do spotkania. Pani starsza babeczka ma 36 lat, ja mam 23 i nie jest to moje pierwsze, drugie ani nawet trzecie doświadczenie ze starszymi kobietkami więc nie czuję żadnej tremy ani nic w tym rodzaju, podchodzę do tego całkowicie normalnie, raczej oboje dobrze wiemy jaki cel ma to spotkanie. Wysyłała mi też ciekawe zdjęcia by trochę podgrzać atmosferę, nie do końca nagie ale bardzo apetyczne, widać że wie czego chce. Zdjęć tutaj oczywiście nie wstawię bo szanuję jej prywatność, wysyłała te zdjęcia mnie a nie na forum młodych napaleńców xD W każdym razie dobrze wiem czego się spodziewać ( ͡° ͜ʖ ͡°) A jeśli chodzi o to gdzie ją poznałem bo też o tym jeszcze nie wspomniałem, to na #tinder i to już dobre dwa miesiące temu. Pisaliśmy wtedy ale nie spotkaliśmy się, umawiałem się po prostu z kim innym. Widząc ostatni wpis postanowiłem odnowić z nią kontakt no i udało się bez problemu. Na tę chwilę to chyba wszystko, jeśli macie jakieś pytania to pytajcie
#podrywajzwykopem #milf

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 12
OP: @Ostatni_Stulejmanin: na pewno wiedziałem że mogę się spodziewać takich komentarzy :D wiem że dla niektórych tutaj to nie do pomyślenia by mieć jakiekolwiek wymagania co do kobiet skoro większość stąd marzy o jakiejkolwiek interakcji
@Asterling: ten mem kojarzy mi się bardziej z jakimiś małolatami, raczej wątpię ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@cytmirka: to proste, młodszy facet chciałby spróbować ze starszą bo jest dla niego
@AnonimoweMirkoWyznania: Tylko, że MILF oznacza Mother I'd Like to Fuck, a zatem jeśli ty masz 23 lat a ona 36 to musiałaby mieć 13 lat, żebyś mógł o niej tradycyjnie powiedzieć MILF. Takiego określania używają amerykańscy nastolatkowie, którzy byli np. u kolegi na impresie gdzie zafascynowali się cyckami jego starej, a takie mamy są na ogół po 40. A zatem określenie MILF nie do końca pasuje do 36latki. No nie róbmy
OP: @zzz wiesz co, sam z reguły nigdy nie proszę o jakieś zdjęcia, o rozbieranych to nawet nie wspomnając. wydaje mi się to jakieś dziwne :D no ale to zależy od rozmowy i dziewczyny, czasami nawet same z siebie coś wysyłały
z nią było tak że na tinderze miała jedno zdjęcie i to tylko swojej twarzy, więc po prostu poprosiłem żeby wysłała coś jeszcze, bardziej chodziło sylwetkę :D sama się zaśmiała