Wpis z mikrobloga

Czołem Okazjożercy!

Święta, święta i po świętach. A jak po świętach, to wyprzedaże. A jak wyprzedaże, to wtedy wchodzę ja cały na uszato z nową listą. Nie po to przecież siedziałem nad nią kilkadziesiąt godzin, żeby się nią teraz z Wami nie podzielić ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

http://bit.ly/DandySaleAW2017

Jako że moje listy cieszą się sporym zaangażowaniem, to idąc za Waszą radą stworzyłem spamlistę, by informować bezpośrednio zainteresowanych o publikacji kolejnych wyprzedażowych zestawień. Jeśli więc chcielibyście w przyszłości otrzymywać powiadomienia o nowych okazjach, to możecie do niej dołączyć pod tym linkiem:

https://mirkolisty.pvu.pl/list/s0BTyNOTcrr76Y5e

Mam nadzieję, że dzięki mojej pracy uda się zaoszczędzić nieco waszego czasu jak i pieniędzy. Bo idea jest prosta - ja siedzę i szukam, żebyście Wy już tego robić nie musieli ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pozdrawiam jak zwykle niezwykle serdecznie,

Wasz Uszaty

#ubierajsiezuszatym #ubierajsiezwykopem #modameska #okazje #promocje #cebuladeals
Pobierz UszatyBloger - Czołem Okazjożercy!

Święta, święta i po świętach. A jak po świętach...
źródło: comment_Ss76oYw8dZ3JfRl9BsuuaO5NLE8IPfw0.jpg
  • 32
@Marek_Kodrat: Abercrombie akurat nie jest ich marką własną, to solidny amerykański casual. Markami własnymi Zalando są KIOMI i Pier One, oferują rzeczy tanie, często w fajnym designie. Nie można oczekiwać cudów, ale, np. do wypróbowania sobie fasonu, którego się jeszcze nie miało, idealne :)
@ChadWawa: Robią solidne koszule, buty to ich druga mocna strona. Sam doświadczeń nie mam jeszcze, ale brązowe chukka już do mnie jadą, więc będę miał okazję się przekonać. Za około 400zł jest to w mojej ocenie solidny wybór :)
@UszatyBloger: ale czy nosisz rzeczy Próchnika? Bo polecasz je dość często i traktujesz chyba na równi z Vistulą. A to sztuczny syf, którego nie da się nosić.
Próchnik skończył się jakieś 7 lat temu.

EDIT: poza tym wiele fajnych rzeczy. Choć koszule Lantier/Lambert droższe niż jeszcze kilka dni temu; jeśli ktoś nie ma ciśnienia, lepiej by poczekał na lepszą promocję.
@aswalt: Miałem kiedyś marynarkę dwurzędową i była spoko. W ich przypadku trzeba szczególnie uważać na składy, czego sam padłem ofiarą w tym zestawieniu. Polecam, bo czasami zdarza im się zrobić coś ładnego. Ale jako że ich sklep online wygląda jakby był w stanie permanentnej likwidacji, to z tym "bardzo często" bym się spierał :)
@UszatyBloger: bez przesady. Nie mowie o usuwaniu. Po prostu mi chodzilo, ze Prochnik jakosciowo przestal sie starac. Na pewno kupowac po ich cenach pierwotnych nie ma sensu. Ale juz na wyprzedazy mozna cos ciekawego trafic. Sklad nie bedzie super ale ogolnie mozna rozwazyc zakup. Ja z racji wzrostu tam nie znajde plaszcza.
Ogolnie swietne zestawienie!