Wpis z mikrobloga

Dobry tag, sporo ludzi śledzi. Pewnie im się zdjęcie spodoba jak będą mieli szansę zobaczyć.


@aborygo: Niezupełnie, żadnego opisu nie dodałeś do zdjęcia, a zastanawia mnie choćby z którego roku pochodzi fotografia i jakiego frontu. Zdjęcia bez kontekstu wpadają zwykle do #fotohistoria
  • Odpowiedz
@GhostxT: Technicznie masz rację. Praktycznie kogo to tak naprawdę obchodzi. Niemniej postaram się następnym razem tego tagu co podajesz użyć. Niestety szczegółów zdjęcia nie znam.
  • Odpowiedz
Dobry tag, sporo ludzi śledzi. Pewnie im się zdjęcie spodoba jak będą mieli szansę zobaczyć


@aborygo: Dużo ludzi śledzi, bo interesuje ich historia jaka kryje się za danym zdjęciem a nie jakiś spam jaki Ty oferujesz( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@aborygo: Ludzie śledzą ten tag ponieważ prezentowane są tam fotografię za którymi stoi jakaś ciekawa historia, a nie dlatego, że można zobaczyć jakieś zdjęcie. Masz bordowy status i nie wiesz jak tagi działają? Przecież one są po to, żebym nie musiał codziennie kilkudziesięciu osób blokować. Bez sensu argumentacja.
  • Odpowiedz
@Polanin: Przecież napisałem, że postaram się lepiej tagować. Dzizas... To, że mam bordo jest wynikiem tego, że algorytm zaliczył mnie do 1000 osób, które za frajer wrzucają coś co ludziom się podoba, a nie dlatego, że zdałem egzamin z tagowania u p. Brusiłowa. Jeżeli tag #historiajednejfotografii jest tagiem autorskim, to przepraszam właściciela, bo nie moją intencją było go mu zajmować. Edytować się tego nie da. Zamiast zrobić coś pożytecznego jak kolega
  • Odpowiedz