Wpis z mikrobloga

Jakiś czas temu kumpel kolega pokazał mi dobre piwo (dzięki @boniedydy) i od jakiegoś czasu co jestem na zakupach, to szukam. Byłam w kilku sklepach (Ochota here) i nic. (°°
Podkusiło mnie dziś poszukać w internetach i oto co znalazłam. Niech ktoś XD
#zalesie #warszawa #ochota #piwo i trochę #humorobrazkowy

B.....h - Jakiś czas temu kumpel kolega pokazał mi dobre piwo (dzięki @boniedydy) i o...

źródło: comment_GQyIz9jPk4YWadNKzK4IuYtYTG4S0EUG.jpg

Pobierz
  • 12
@Bm_th: czasem jakieś krafty to i w marketach można dostać. Skoro Ci Peruna smakowały to inne powinny tym bardziej, bo jakoś oni się nie wybijają ponad przeciętną moim zdaniem. Coś od Pinty, Radugi i Kraftwerku można spokojnie w Kerfie dostać. A skoro dopiero zaczynasz z lepszymi piwkami to z Kormorana popróbuj całej serii Podróże Kormorana: American IPA, Witbier, Coffee Stout, bo mają w swoich stylach naprawdę świetne piwa i bardzo łatwo
@boniedydy: kurcze, trochę źle się wyraziłem. Nic nie mam do Peruna i ich single hopy były jednymi z bardziej sensownych, jakie piłem. Nie pamiętam też, żeby kiedyś w ich piwie mi się trafiła jakaś zauważalna wada. Rzadko pijam to samo piwo kilka razy, a Perun raczej idzie w stałą ofertę i mało stosunkowo eksperymentów, więc trudniej o efekt WOW. Choć nie powiem, Braggot od nich mi co nieco urwał. ( ͡