Wpis z mikrobloga

Hej Mireczki mam prostą aplikację ze springiem na backendzie i angularem na froncie.

Mam problem tokenami a konkretnie gdy wysyłam posta z angulara do backendu dostaję odpowiedź o statusie 200 ok ale na konsoli dane wyświetlają mi się jako null. Nie mogę nic z tego odczytać. Jeżeli wysyłam posta z restlet clienta na chrome to w odpowiedzi ciało jest puste ale w nagłówku mam stworzony przez serwer token.

Kod wrzuciłem tutaj. Sam nie wiem czy to wina backendu czy frontu. Może ktoś ma jakiś pomysł?
#programowanie #naukaprogramowania #angular #spring
  • 11
@Fiver: Testowałeś czy poprawnie skonfigurowałeś JWT? spróbuj przez curla(nie wygodnie)/postmana testowac sam backend czy działa jeśli tak to potem sprawdź front

PS. Znalazłem dość dobry tutek z konfiguracja JWT na spring boot (według mnie tak powinny wyglądać wszystkie tutoriale jasno oraz przejrzyście człowiek napisał) Link
@Czarcz: @andrut1291: Dla pewności jeszcze sprawdziłem Postmanem i taka sama odpowiedż jak restlet clientem czyli ciało puste a w nagłowkach to:

Access-Control-Allow-Methods →POST, GET, PUT, OPTIONS, DELETE
Access-Control-Allow-Origin →*
Authorization →Bearer eyJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJhZG1pbiIsImV4cCI6MTUxNTM5NjYxNn0.pyLbsguzA47Td3fuT0Q0IoZbTMRNjyjW3G-tPyT26lE
Cache-Control →no-cache, no-store, max-age=0, must-revalidate
Content-Length →0
Date →Fri, 29 Dec 2017 07:30:16 GMT
Expires →0
Pragma →no-cache
X-Content-Type-Options →nosniff
X-XSS-Protection →1; mode=block

@Czarcz: Ten tutorial który mi podrzuciłeś już go sprawdzałem wrzucałem do backendu i ten
@andrut1291: @Czarcz: Znalazłem na Githubie jakiś prosty front z JWT i działał bez zarzutu.
Dostawałem odpowiedź i w konsoli mogłem odczytać nagłówki. Jedyna różnica między tym projektem a moim jest taka, że ja używam angulara 5 i tutaj do wysyłania zapytań używany jest moduł HttpClient a ten drugi projekt używa angulara 4 i tam jest moduł Http który w 5 już jest deprecated. Kombinuje dalej.