Wpis z mikrobloga

Rodzice sprzedali mi taką historię.

Parę dni przed świętami mama otwiera lodówkę a tam ciemno, mama se myśli lodówka pewnie zepsuta bo akurat nie pracował agregat, ale tata złota rączka ogarnął szybko, że to na szczęscie tylko żarówka, więc wykręcił ją i poszedł do pobliskiego sklepu "My center" pokazuje im żarówkę, gościu coś poklikał na kompie i mówi, że to żarówka specjalnego przeznaczenia dostępna tylko u producenta i kosztuje jedyne 100zł MATKO BOSKO 100zł żarówka do lodówki, toć to k---a ze złota musi być, tata mówi to ja podejdę do hurtowni elektrycznej 200m dalej, a tam dokładnie taka sama żarówka ale za 3zł.
Tata wracając wstąpił do tego "Mycenter" i pokazła im tą żarówkę i mówi, Panowie dobra wiadomość jak byście potrzebowali takie żarówki to są po 3zł w hurtowni XD Kierownik s--------ł na zaplecze a sprzedawca spalił buraka i coś tam się tłumaczył.

Tak się robi ludzi w huja.

#truestory #heheszki
  • 54
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@vlodek2532:

Swoją drogą żarówka w lodówce taka zwykła nie pochodzi długo ze względu na temperaturę. Żarówki do lodówek kosztują koło 10-12 zł normalnie


O ile jeszcze w piekarniku warunki są trudniejsze (skoki temperatury po 200 stopni), to w lodówce max 20 stopni różnicy. Taka za 3 złote zrobi robotę.
  • Odpowiedz
  • 0
@goly8622 identyczna sprawa..tyle że zamówiłem z allegro. Pani w serwisie że należy zostawić 100 PLN kaucji a oni zamówią...matka pokazuje żarówkę..wpisuje w allegro i .30 PLN! Z dostawą na następny dzień ..
  • Odpowiedz