Wpis z mikrobloga

@Wojkipl:

nigdy dupy z własnej grupy. Ale co robiłeś z nią, że jeszcze bezczelnie Ci strzeliła tekstem, żebyś sobie za dużo nie wyobrażał? To wygląda, jakbyś po prostu się z nią kumplował, a nie spotykał, a później chciałeś #!$%@?ć jakieś dzikie harce. Albo laska jest super suką.

W obu wypadkach, olej i spotykaj się z inną (tylko proszę Cię bez takich akcji "na przyjaciela")

jak najpóźniej na 2 randce oficjalnie nie
  • Odpowiedz
@Wojkipl: powiedz jej, żę spoko, zaproś do domu pod pretekstem filmu / pomocy z czymś / pomocy z upieczeniem ciasta, upij winem i wsadź penis w jej waginę, wtedy spostrzeżenie zmieni sie jej o 180 stopni, żeby nie wyszła na szmatę to bedzie chciala się z tobą ruchać i być xD takie som baby
  • Odpowiedz
@aardwolf: A jak spałeś z kimś to tylko w związku? A jak spotykałeś się na randki, zapraszałeś do siebie na film, albo lądowałeś u niej na film, to tylko jako para?

Gratuluję odwagi w takim razie, jak po dwóch tygodniach tak się angażujesz :D. Ale imho to trochę głupie - w tym sensie, że łatwo się w taki sposób rozczarować.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Paciu11 ona ogólnie jest dość nie śmiała, zazwyczaj wszystko ja musiałem ogarniać, jak jej napisałem to pod pretekstem że jeszcze nie planowała nic na poważnie odmówiła mi
  • Odpowiedz