Wpis z mikrobloga

@menstruacyjnakaszanka: na pewno nie jest tak szybki jak np OnePlus, ale wydaje mi się, że pracuje stabilniej i sprawniej niż S7 (z tym, że S7 porównywałem jedynie w salonie Samsunga, ale takiego "niezajechanego"). Tyle, że co Ci da to otwarcie aplikacji o 0,3s szybciej. Byle Snapdragon 625 otworzy sprawnie Facebooka. Z całokształtu działa super, złapał ze 3 razy jakieś takie sekundowe przywieszki, ale to jak go mocno testowałem ( ͡°
@susuke15: myślę, że dałoby radę. Ja wyciągnąłem 5h, ale dużo używam LTE. A w domu to przy komputerze siedzę, więc telefon leży. W mieszanym cyklu 5h wyciskam, ale na samym LTE to myślę, że z 4h.
@susuke15: to powinien śmigać, ja jestem na starym sofcie z poprawkami z sierpnia. Podobno nowszy trochę mocniej drenuje baterię. Trzeba na Oreo czekać. Generalnie flagowce nigdy rekordów na baterii nie pobiją, kusiła mnie Moto Z Play. Na wifi to i z 10h wyciągnie na ekranie.
@susuke15 niby tak, ale krawędzie jak dla mnie są zbyt zaokrąglone. Gdyby kosztowałtyle co G6 to bym wziął. Nie udało mi się za tyle znaleźć używki z gwarancją długą
@susuke15: jak przykładam ten ekran 5,1 cala do G6 to jest strasznie mały ( ͡° ʖ̯ ͡°) to już jak mam brać coś z małym ekranem, to wolę A5, bo tańszy i to sporo.