Wpis z mikrobloga

@fishery: Nie idźmy ze skrajności w skrajność. Jak go to nie dotyczy to mógł po prostu olać i przewinąć dalej

Wiesz że ciosy mogą być motywujące ?


Ewentualnie doprowadzić do bohatyra
  • Odpowiedz
@CegielniaPL: Jeżeli ktoś wchodzi na mirko i coś pisze to raczej oczekuje reakcji na to co napisał. Gdyby nie oczekiwał to mógłby sobie w wordzie pisać i zachowywać na dysku.
Oczekiwanie iż reakcje będą zgodne z jego oczekiwaniami jest totalną bzdurą, mamy tutaj szeroki przekrój społeczeństwa i wiadomo iż reakcje mogą być skrajne w każdą stronę. Po drugie wypok jest specyficzną społecznością i wrzucanie takiego contentu tutaj to forma masochizmu.
  • Odpowiedz
@CegielniaPL: To przejdźmy do Twojego "screena". No gość napisał że się rucha... 99,x% społeczeństwa to robi i nie jest to nic dziwnego. Wniosek wynika taki iż powinniśmy być szczególnie mili dla tego promila który nie rucha gdyż.... nie ruchają ? Nie uważasz iż to irracjonalne i trochę głupie ?
Na wypoku możemy śmiać się z papieża, murzynów, gejów, bordo, michaua ale nie możemy śmiać się z nieruchających...
Wytłumacz mi proszę
  • Odpowiedz
Gnebienie innych i wywyzszanie się jest zakorzenione w ludzkiej(zwierzęcej) naturze i tego nie zmienisz


@przypadek_szczegolny: Gnębienie innych i wywyższanie się, cechuje ludzi emocjonalnie upośledzonych i zakompleksionych. Normalni ludzie tego nie robią.
  • Odpowiedz
@fishery: Szczególnie mili, czy po prostu nie dokuczać? Jakbyś nie zauważył, to jest między tym różnica. Śmianie się z kogokolwiek i ranienie go tym samym jest brutalne i nie przystoi raczej komuś, kto jest empatyczny.
  • Odpowiedz
@fishery:
1. Ja nie mam nic do tego, że on czy ktoś tam inny się rucha. Ten fragment o śmianiu się mnie zniesmaczył
2. Miłym należy być dla każdego, nie tylko dla nieruchających
3. Papież raczej nie zobaczy już tych żartów, murzyni też niespecjalnie, szykanowania gejów i bordo nie popieram również, a żarty o Michale to bardziej przyjacielskie dowcipkowanie niż wyśmiewanie
  • Odpowiedz
@CegielniaPL: Szykanowanie, dręczenie, upokarzanie: Czyli podsumowując masochizm w pełnej krasie. Nie wiem jak Ty ale ja nie wpieprzałbym takich wrzutów tam gdzie czekałyby mnie w/w czynności w reakcji na to co napisałem.

Nie będę odpowiadał za innych jednak powiem Ci jak ja to widzę:
Przegryw fanatyk pieprzący stałe głodne kawałki z ukształtowaną pełną mizogonią - jak mam humor to się p-----------m z takiego gdyż są zabawni w swoim s----------u.
Przegryw
  • Odpowiedz