Wpis z mikrobloga

@Bialy_Mis: Nie planowałem polnych dróg dzisiaj to go nie pompowałem w górę, koła jakie są takie są, auto do jazdy na co dzień :)
@piowit: ponad pół roku, 17k kilometrów zrobione, jeszcze nie zawiódł po kraju.
@DirtyS: Nie działa, można go podpompować sprężarką w garażu. Może zrobie, moze przejdę na sprężyny - zobaczymy na wiosnę.
@Bialy_Mis: A nie wiem, możliwe ze ValveBlock jest nieszczelny albo sama sprężarka nieszczelna/zajechana, nie zaglądałem tam dawno, zimno jest, Poduchy trzymają, wężyki są ok bo mam przerobione to na 2 wentyle (przód i tył) a do tego jest to aktualnie jedyne auto w domu wiec sam rozumiesz ;)
@Ardeni: kiedys gdzies czytalem, ze komus padly to zrobil patent.
Zamontowal sobie osobna sprezarke sprawna, wezyki zrobi tak jak ty - wentyle. I zrobil wskaznik cisnienia przy kierownicy, plus przycisk zalaczania sprezarki. prosty tani sposob naprawienia :)
@Bialy_Mis: To byłoby spko, ale trzebaby zrobić po wskaźniku na koło z opcja dopompowania konkretnego z nich. Inaczej gdy wsiądziesz to powietrze pójdzie do kół z najmniejszym obciążeniem i auto będzie stało krzywo. U mnie tak jest troche gdy jade sam, prawa strona jest lekko wyżej.