Wpis z mikrobloga

@A_E_S_T_H_E_T_I_C: A okej ;) bo właśnie zastanawiałem się czy tylko ja jestem taką cipą że bałbym się jechać w ciemno nie znając języka :D
polecasz jakąś firmę w rozsądnej cenie?
Byłeś 1 dzień czy więcej?
  • Odpowiedz
@AgentSpecjalnyCooper: Siemka. Tu brat Strach :) Z tym chełmem to Cię poniosło ;) Nikt z nas nigdy takiego czegos nie zrobił, aż tak szaleni nie byliśmy, choć do piwnic szpitala schodziliśmy 3 razy jak #!$%@? prawie jak ja inhalacje do Wieliczki ;)
Co do Chwytaka - w 2012tym niestety go nie znaleźliśmy, bo po obiedzie była tylko godzinka w Prypeci. Dopiero w kolejnych latach, wtedy faktycznie brat sprawdził jego zawarość od
  • Odpowiedz
@KosmicznyKot:
Po to że poprawiasz kogoś kto mówi poprawnie. Teraz jeszcze piszesz że "bardziej poprawna" jest wersja która dawno wyszła z użycia. Nie nie jest. Jest ta, która jest na mapach i w PWN. Uznana przez wszystkich.
  • Odpowiedz
@lyman11: zazdroszczę wycieczki! kiedyś na bank się tam wybiorę, mam jednak kilka pytań:

1) czy po tylu latach to naprawdę jest bezpieczne, czy jednak na wszelki wypadek zostawić tę przyjemność na emeryturę? :D
2) chodziliście po tych najbardziej creepy budynkach typu przedszkole, laboratorium itp?
  • Odpowiedz
@ewiak: 1. Jest bezpiecznie i jedz jak najszybciej.
2. Tam jest wszystko creepy ( ͡° ͜ʖ ͡°) super klimat jak wchdzisie samemu so takiego opuszczonego budynku
  • Odpowiedz
@markedone: pozdrawiam ;)
@lyman11:
Z tymi karami to ściema, tyle historii było już z bramkami i nic się nie dzieje, a niektóre były grube. Eta Ukraina, tu się załatwia wszystko często inaczej. Jak nie %%% to $$$
Co do koła - cała historia rozdmuchana. Obrócili o 2-3 metry dość kontrolowanie.
Odnosnie podejścia Ukraińców do Strefy, raczej luźniejsze, nie jak Oświęcim ;) chyba że rozmawiasz z kimś kto na tym zarabia
  • Odpowiedz
@Just666: Tak całkiem samemu to nie wiem czy byś tam wjechał w ogóle, nawet te ukraińskie biura zbierają kilkuosobowe grupki do zwiedzania :D. Co do biura polecam Strefę Zero, nie wiem jak wypadają oni finansowo na tle innych firm organizujących wyjazdy, bo od początku byłem nastawiony na nich. Byłem na wyjeździe 3 dni w strefie + 1 dzień na zwiedzanie Kijowa, wg mnie jechać na krócej niż 3 dni nie ma
  • Odpowiedz