Wpis z mikrobloga

#kryptowaluty #polska #bitcoin #banki# inwestycje #forex

A teraz trochę LICZB - czyli ile zarobił byś inwestując zaledwie 1000 USD w 7 kryptowalut z pierwszej 7tki coinmarketcap inwestując 25 grudnia 2016 roku czyli dokładnie rok temu na podstawie linku który wkleił jeden z Mirków:

https://coinmarketcap.com/historical/20161225/

BITCOIN:
za 1000 USD kupił byś rok temu w cenie 878 USD 1,1389 BTC - dzisiejsza cena 16062 USD a więc wartość Twojego BTC to: 18293 USD

ETHEREUM:
za 1000 USD kupił byś rok temu w cenie 7,29 USD 137,17 ETH - dzisiejsza cena 769 USD a więc wartość Twojego ETH to: 105483 USD

RIPPLE:
za 1000 USD kupił byś rok temu w cenie 0,006381 USD 156715 Ripple - dzisiejsza cena 1,12 USD a więc wartość Twojego Ripple to: 175520 USD

LITECOIN:
za 1000 USD kupił byś rok temu w cenie 4,35USD 229,88 LTC - dzisiejsza cena 284 USD a więc wartość Twojego LTC to: 65285 USD

Monero:
za 1000 USD kupił byś rok temu w cenie 9,63 USD 103 MONERO - dzisiejsza cena 378 USD a więc wartość Twojego Monero to: 38934 USD

DASH:
za 1000 USD kupił byś rok temu w cenie 9,91 USD 100,90 DASH - dzisiejsza cena 1220 USD a więc wartość Twojego DASH to: 123098 USD

ETC Classic:
za 1000 USD kupił byś rok temu w cenie 1,10 USD 909 ETC - dzisiejsza cena 33 USD a więc wartość Twojego ETC to: 29997 USD

Podsumowując:
Rok temu wydając na inwestycja 7000 USD w ciemno w pierwszą 7demką ( generalnie przy pierwszej 20tce był praktycznie prawie na wszystkim ogromny profit ) dzisiaj posiadał byś portfel o wartości: 556610 USD

Teraz już wiecie dlaczego Banki tak bardzo boją się kryptowalut i dlaczego w mediach trąbią że kryptowaluty są BEEEE BRZYDKI I NIE DOBRE.

już Wam mówie dlaczego:

Bo rok temu w BANKU wkładając na lokatę 7000 USD dzisiaj wyciągnął byś z tego ( no dajmy te 5 % nawet co i tak jest sporo jak na propozycje banków ) - więc zamykają lokatę otrzymał byś 7350 USD minus podatek !
niech każdy zrobi sobie własne przemyślenia. I zapraszamy do tagu #kryptowaluty !

Praktycznie rok temu można było zainwestować w ciemno w każdą kryptowalutę z pierwszej 20tki i jesteś wygranym w tej inwestycji.
  • 73
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Amelcio: porównanie z d--y xD zysk na krypto wynika z tego że masz hajs kogoś kto wszedł później. Na lokacie bank płaci z tego co zarobił na kredycie. Plus ma spore zabezpieczenia etc.
  • Odpowiedz
porównanie z d--y xD zysk na krypto wynika z tego że masz hajs kogoś kto wszedł później. Na lokacie bank płaci z tego co zarobił na kredycie. Plus ma spore zabezpieczenia etc.


@drhipis: brak mi słów na Twoje debilne wyjaśnienie z d--y wziete :)

Wolisz z 7000 wyciągną 7350 niż 556000USD . No debil z Ciebie fakt.
  • Odpowiedz
porównujesz bańke, hype na kryptowaluty do ultra bezpiecznej lokaty


@Ghost2: no spoko luzik:) inwestujcie sobie w lokaty. Mam to gdzieś że wolicie złodziejską bangsterkę.
  • Odpowiedz
@Amelcio: Czego mają się obawiać? Potem te krypto i tak zamieniasz na fiaty i do tego płacisz za nie podatek, chyba, że kombinujesz. Póki krypto są wyceniane w fiatach to banksterzy nie mają się czego obawiać.

Podobne zyski osiągnąłbyś na przykładowo akcjach amazonu, tego też banksterzy mają się bać?
  • Odpowiedz
@Amelcio: Zaraz dzwonię do GPW ze banki sie ich boją bo można zarobić więcej niz na lokacie.

Jak mozna byc tak naiwym zeby wierzyc w wieczne wzrosty? Kiedys naplyw kapitału sie zmniejszy a zyski przestana byc tak duze albo pojawia sie straty.
  • Odpowiedz
Praktycznie rok temu można było zainwestować w ciemno w każdą kryptowalutę z pierwszej 20tki i jesteś wygranym w tej inwestycji.


@Amelcio: no dobra. Jakie waluty brać w tym roku, żeby za rok było tak samo?
Wiesz, ja w 2013/2014 kupiłem kilka kryptowalut z topki, dziś praktycznie nie istnieją - za wyjątkiem LTC.

cherry picking jak c--j xD
  • Odpowiedz
Wiesz, ja w 2013/2014 kupiłem kilka kryptowalut z topki, dziś praktycznie nie istnieją - za wyjątkiem LTC.


@szcz33pan: dzisiejsza topka za rok będzie inna rozkoszować się póki można. Wszystkie alty oprócz bitcoina to czysta spekulacja. Według mnie to tylko kwestia czasu kiedy wszystkie zejdą do zera. Stanie się tak kiedy BTC wprowadzi wszystkie planowane aktualizacje sieci. Altcoiny będą wtedy po prostu niepotrzebne.
  • Odpowiedz
@Amelcio: ty bzdura. Jesteś wystarczająco długo w tym świecie, żeby wiedzieć że wszystkie alty mają ograniczoną żywotność. Dlaczego nie napiszesz o swoich poprzednich inwestycjach w alty? Przyznaj się ile straciłeś.
  • Odpowiedz
Dlaczego nie napiszesz o swoich poprzednich inwestycjach w alty? Przyznaj się ile straciłeś.


@bankster: jestem na plusie sporo sporo i to są liczby z 5 zerami. Więc sporo. To że zaczynałem źle nie znaczy że kontynuuję złą pasję. Od półtorej roku zwróciły mi się straty z nawiązką. A te straty co miałem na początku historii krypto:) A kto ich nie miał i to były malutkie kwoty malutkie straty rzędy kilku
  • Odpowiedz
praktycznie wszystko odzyskałem kilkudziesięcio krotnie jak nie kilkuset


@Amelcio: gratuluję mam nadzieję, że nie stracisz tego na inwestycje w alty, o których ludzie zapomną za rok. Przydałoby się już uczyć na błędach i nie popełniać tych samych.
  • Odpowiedz
gratuluję mam nadzieję, że nie stracisz tego na inwestycje w alty, o których ludzie zapomną za rok. Przydałoby się już uczyć na błędach i nie popełniać tych samych.


@bankster: praktycznie wszystko wrzuciłem w ETH, IOTA, Oyster i Railblocs . Na IOTA jak wiadomo spory plus jak śledziłeś sprawę to przy 36 centach wchodziłem za sporą sumę. Również Railblocs kupiony w okolicy 1,26 USD ( gdy jakiś Mirek tutaj o tym
  • Odpowiedz
@Amelcio: Problem jest taki, że tak jak w tym roku mieliśmy do czynienia z mało logicznym wzrostem wartości BTC, który pociągnął za sobą wzrost wartości wszystkich innych krypto, tak w przyszłym równie dobrze może jebnąć - i jest to bardziej prawdopodobne niż to, że znowu będzie skok o kilkaset lub kilka tysięcy procent. Inwestycja w krypto teraz to inwestowanie na górce - nawet jeśli nie dla BTC, to dla innych
  • Odpowiedz