Wpis z mikrobloga

Od czego zaczac naukę IT ? jakieś kursy , szkolenia , szkoły ? Musi się to odbywać weekendowo bo w tygodniu pracuje w #gownopraca.

Jaki kierunek obrać , w moim mieście nie potrzebują nikogo od IT ale może iść w kierunek gdzie mógłbym zdalnie pracować ? Nie chcę dojeżdżać do pracy w 1strone 1.5h dziennie

#it #pcmasterrace #praca #pracait
  • 13
  • Odpowiedz
@methanex: Ale co w IT? Programowanie, czy inne rzeczy? Jeśli programowanie, to wydaje Ci się, że jakie by Cię interesowało? Jeśli inne, to czym sie interesujesz?

Bo to trochę jakbyś zapytał, że witam, gdzie nauczę się grania muzyki? Polećcie tutorial (instrumentu nie wybrałem, ale nudzi mnie to co robię i chcę to zmienić)
  • Odpowiedz
@methanex: Szczerze mówiąc tam gdzie lepiej płacą zwykle trochę trudniej o robotę. A przy podejsciu gdzie nie idziesz w coś co Cię interesuje, a typowo na rzemieślniczą robotę, to trudno wróżyć coś poza szeregowym, szarym klepaczem kodu.
Zacznij uczyć się podstaw Javy czy Php i sprawdź czy będzie Ci to szło jako tako, można zawsze zacząć od kursów na codeacademy albo udemy, ale bez zainteresowania tematem może być ciężko
  • Odpowiedz