Wpis z mikrobloga

Czytam dużo wpisów tutaj i aż mi trudno uwierzyć jak przykrym i frustrującym doświadczeniem dla wielu osób są święta z rodziną. Ciągle czytam tylko o kłótniach przy stole, zawiści, pijatykach. Naprawdę tak wyglądają święta u większości z was? Nie chce mi się w to wierzyć. Proszę o plus każdego, u kogo święta są miłym czasem, który spędza się z najbliższymi w serdecznej atmosferze. #polskiedomy #polak #swieta #polska
  • 33
  • Odpowiedz
@Boski_Szymon: Osoby, któte mają normalne rodziny nie potrzebują wylewać żółci w internecie, a fajna atmosfera w święta jest czymś normalnym i nie piszą tu tego. Nie od dziś wiadomo, że wykop to w dużej mierze skupisko ludzi z problemami.
  • Odpowiedz
@Boski_Szymon: u mnie zawsze jest wódka w święta, ale normalnie kulturalnie, a nie żeby się przewracać i lać żony
a tak ogólnie to większość moich znajomych ma normalne święta i chętnie je obchodzą, tu na wykopie to raczej piszą jakieś obrażone 14latki bo rodzice kazali iść do babci, a oni chcieliby sobie pograć na kompie
  • Odpowiedz
@Boski_Szymon: Nie spędzam świąt w rodzinnej atmosferze (co nie oznacza że stoję po drugiej stronie i mam ch.... święta) ale rozumiem twój wpis i też mnie to przeraża. Przeraża mnie malkontenctwo wykopowe i ilość tych gimbusów mentalnych którzy tutaj wylewają te swoje żale. Dlatego plusuję.

Bo sorry ale żeby nie potrafić dogadać się ze swoją rodziną lub nie mieć jaj by się od niej odciąć jeśli jest patologia i nie
  • Odpowiedz
@Boski_Szymon: Ja mam wrażenie, że to wielkie uwrażliwienie na rodzinne tematy i zachowania wynika z wszechobecnej krytyki w internecie. Zobacz, że większość wpisów podciągana jest pod definicjie tzw Janusza i Grażyny. Skoro powstała definicja to może warto pojechać na tej fali wpisując w to swoja rodzine.
  • Odpowiedz