Wpis z mikrobloga

TVN i KRYPTOWALUTY
Gorzej być nie mogło, Święta - gdzieś w tle włączony telewizor, akurat TVN. Bach! Reportaż o kryptowalutach... o k---a

Aż mi kropla z czoła ściekła, bo wiedziałem że to koniec miłych i wesołych świąt. Szczególnie, że większość rodzinki, to prawdziwe janusze.
W głowie miałem miliony scenariuszy, miliony odpowiedzi, na kolejne udowadnianie mi przez Wujka Zbigniewa lat 80, że te Bitoiny to oszustwo i żebym uciekał z tej piramidy finansowej, bo on to kiedyś w '81 stracił swój majątek na jakichś akcjach!

Jak tylko pojawił się reportaż, wszyscy na mnie i czekali na moje zdanie.

Jak usłyszałem o tym, że Bitcoin ma 7 lat, że Bitcoin to istna ruletka, marzenia naiwniaków (!), w dodatku że jakiś admin się pomylił i kurs spadł (Piotr konieczny gratuluje wypowiedzi), to wziąłem wstałem i ... machnąłem ręką. Mówię kur* szkoda strzępić ryja. Aż musiałem się przejść po pokoju i wróciłem do stołu, trzymam kciuki że temat nie powróci :)

Mocniejszego prowo, w tak rodzinny czas dawno nie widziałem ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#bitcoin #btc #kryptowaluty #j--------e #zalesie
  • 83
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@tymczasowe_konto333: Może się zdarzyć, tylko to nie wina Bitcoinów że ktoś je trzyma u kogoś w portfelu (czytaj na giełdzie).

Nie ma nawet jednej osoby na świecie, która straciła Bitcoiny, a zrobiła wszystko zgodnie z bezpieczeństwem.
Po prostu jego wypowiedź została tak obcięta, że brzmiało to jak "Jeden błąd admina serwisu i nie masz pieniedzy", a wystarczyłoby dodać, że wystarczy mieć Bitcoiny w swoim portfelu elektronicznym i są one permamentnie
  • Odpowiedz
@archemicuss: No, to właśnie masz w pigułce propagande przeciwko kryptowalutom.

Ludzie co stworzyli największe kryzysy i ograbili miliony ludzi, przestrzegają przez kryptowalutami bo są tacy dobrzy i martwią się, żeby nie potracili pieniędzy.
Seems legit.
  • Odpowiedz
@darkelf: Ale zauważ, że to u mojej rodziny i w tym wpisie pisałem, że ja nie oglądałem telewizji od kilkunastu lat.
Światopoglądu nie kształtuje się z radia czy telewizji bicz please.

Hola hola, nie obrażaj mnie, lewactwo to choroba i mi bardzo daleko do niej.
  • Odpowiedz
@MelomanBTC dziwię się że tak rzadko uderzają z tym argumentem na temat bitcoina w programach telewizyjny bo to przecież była jego geneza. W Polsce to już w ogóle tragedia odnośnie poziomu wypowiedzi w tym temacie.
  • Odpowiedz
@darkelf: Co tam co tam, próbowałeś mnie widzę zaatakować, ale chyba coś nie wyszło?

Do czego pijesz z tymi lewicowymi poglądami robaczku? Myślę, że nawet nie wiesz czym są lewicowe poglądy. Zaimponuj mi i wyjaśnij czym są lewicowe poglądy.

A po co miałaby komuś imponować kwestia z firmą? Widocznie to coś wielkiego dla Ciebie, no ale dla mnie nie :) Nie powiedziałem tego w wydźwięku imponowania, ale chyba widzę, że
  • Odpowiedz