Wpis z mikrobloga

Wesołych Wykopki!
Przychodzę z kolejnym pytaniem. Na edymie są promocje, a ja nadal szukam jakiegoś zestawu dla siebie. Myślałem nad Joytechem VTwo Mini + np Ammit 22 - będę uzywał i tak na 50-60w, więc chyba nie potrzebuje czegoś większego na dwa akumulatory. Czy taki zestaw się sprawdzi? Atomizer nie będzie wystawał po bokach?
#epapierosy #epapieros
  • 13
@Accro 50-60 to bardzo dużo na 1 grzałke. Dobra grzałka i mniej niż połowa tej mocy spokojnie wystarczy. Zestaw bardzo ok. Chociaż zapas mocy przy 2 akumulatorach też robi robotę. Ale to już mniej poręczne i wygodne rozwiązania.
@xGogi @18plus Ew. w tej samej cenie jest RX2/3 - cena większa o 25zł bo dodatkowy akumulator. No i na Wismeca zmieści się szerszy atomizer, na VTwo tylko nieliczne i nie wiem czy znajdę taki w polsce
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Accro: rx2/3 to potwornie nieudany mod - psują się luty, "sanki" na 3 ogniwo, pin portu 510 jest na plastiku a nie na sprężynie, więc po kilku miesiącach pęka.
Sugeruję jakiś inny tank - ammit jest bez smaku (ale ma zajebisty marketing za to! Geekvape płaci recenzentom i potem oni odpowiadają bajki, userzy robią hype train i dopiero po 2-3 miesiącach się okazuje, że brak smaku, fascynuje mnie to)
A co powiecie na Wismec RX2 (20700) - ponoć duuuzo lepszy w całokształcie. Miałem też ijoy Captaina pd270 ale taki kobylowaty się wydawał. Najchętniej wziąłbym tego evica vtwo ale nie znajdę chyba dostatecznie małego atomizera w Polsce przynajmniej na poziomie ammita
@Accro: szczerze powiem że znam kilka osób które miały rx2/3, faktycznie ma on wiele wad które mogą do niego zniechęcać ale za 80zł nie znajdziesz lepszego moda ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak masz więcej kasy to masz rację, lepiej dopłacić do czegoś lepszego, captaina mogę ci polecić, miałem go kilka razy w rękach i to naprawdę świetny sprzęt, co do rxa2 nie mogę ci powiedzieć bo jedyny