Wpis z mikrobloga

No nie uwierzycie, #!$%@? ludzi nigdy nie przestanie zadziwiać.
Wigilia, przyjeżdża teściu ze swoim ojcem (dziadkiem) ok 17:20.
Godzina 18:40 do mojej narzeczonej dzwoni telefon dziadka, który siedzi obok.
Chwilę wcześniej wspominaliśmy pamięć zmarłych m.in też babci a tu telefon dzwoni który został w domu, więc troszkę creepy.
Okazuje się że policja i że są u teścia w domu bo ktoś zgłosił że pies szczekał i że pewnie ten starszy Pan umarł... kamieniczka 9 mieszkań w bramie każdy się zna jak łyse konie, a tym bardziej że mieszkają tam po więcej lat niż ja chodzę po ziemi.
No nic teściu pyta ale jak itp a ci że drzwi wywalili i oczywiście straż policja i pogotowie na interwencji.
Zebrał się szybko i pojechał, niestety żaden z interweniujących nie pomyślał że może jest wigilia i gdzieś pojechali albo żeby pójść do innych sąsiadów i spytać i zweryfikować czy faktycznie tam mieszka jakiś starszy pan a może znaka kogoś z rodziny albo mają nr tel czy coś tylko od razu #!$%@? drzwi.
Nie chcieli powiedzieć kto zgłaszał ale właśnie jesteśmy w trakcie zgłaszania roszczenia i odszkodowania ponadto poprosimy o wszczęcie z urzędu sprawy bezpodstawnego zgłoszenia i obciążenia kosztami interwencji zartownisia, następnym razem zadzwoni że bomba na lotnisku...
#wigilia
##!$%@? #wroclaw
  • 10
Pies został wzięty jak koleżanka z pracy teścia umarła i jej rodzina chciała go oddać do schroniska, teściu go wziął by mu znaleźć nowy dom ale ostatecznie zostala u nich i nie raz zostaje sama i nie szczeka, ale ktos odpalil petardy i dlatego szczekala chwile z tego co mowili inni sąsiedzi a po jakimś czasie pojechali strażacy z policją i zaczęli #!$%@? drzwi ale wiem że spierdoxy mają jak zawsze swoje
@prnppp: mogę być ale są pewne procedury które nie zostały dopilnowane.
@Beata928: bardzo dobrze ale jest coś takiego jak telefon, jak brakuje impulsów można poprosić sąsiada by pożyczył telefon i można zadzw9nic i spytać ot tak po prostu. Zmartwienie się a nadgorliwosc to 2 różne rzeczy.
@wesoIychswiat: Nie.