Wpis z mikrobloga

Te cześki powracające z wysp na święta to specyficzni ludzie.
Porządnie ubrani, na nóżkach adidaski, na kurtkach 4 efy, nowoczesne fryzurki.
Jak przyjadą to tesco to wykupują niemal cały zapas luksusowych alkoholi. Na inne towary również grosza nie szczędzą.
Ale pod tą całą fałszywą otoczką dalej siedzą te same michały, andrzeje, pauliny i leszki. Bez ogłady, bez taktu, z ubogim słownictwem, nastawieni na tani efekt łał wśród rodziny i znajomych.
Nie piszę tego z zawiści, bo akurat uważam, że pieniądze zarobili uczciwie.
Ale to już są inni ludzie, takie koczownicze polskie romy.
  • 41
Porządnie ubrani, na nóżkach adidaski, na kurtkach 4 efy


@kosowiczJan: xD

Ale co do głównego wątku, taka smutna prawda, że łatwo się okłamać myśląc, że przeszło się metamorfozę. By naprawdę się zmienić trzeba coś więcej niż garść kasy by móc sobie kupić przeciętne ciuchy i jakieś alko.
2018 i nic sie nie zmienilo, nadal polactwo wylicza ile kosztowaly twoje ubrania i telefon xD a skad ty wogle wiesz ile czyjes buty kosztowaly, podobno na ludzi patrzysz a nie na ich majatek XD

a to ze patole to prawda ale ze taki czlowiek sukcesu jak ty mieszka kolo patoli co wrocila z uk? XD na cyganskim osiedlu mieszkasz?

polactwo nadal paluje do jakiegos samsunga s7 czy 8 i butow czy
a to ze patole to prawda ale ze taki czlowiek sukcesu jak ty mieszka kolo patoli co wrocila z uk? XD na cyganskim osiedlu mieszkasz?


@retrobajery: Dziękuję za docenienie. A co do cygańskich dzielnic - to słusznie zwróciłeś uwagę, iż Polacy z UK coraz częściej przypominają romów, ci skądinąd też obrali sobie Anglię za swoją drugą ojczyznę.
@fcpierniczek: oj #!$%@? xD
@kosowiczJan: a kogo obchodzi co tam masz do skrytykowania czy nacechowania negatywnie. mam duzo zarzutow do polactwa ktore ty tez reprezentujesz skoro cie dupa piecze ze ktos ma lepszy telefon od ciebie xD jak bylem w polsce to tez sobie kupowalem smaczne rzeczy i nawet nie dlatego ze mnie bylo stac ale tez dlatego zeby sie nie zesrac na mietowo po jakis tanich wynalazkach.

no bardzo
Pobierz retrobajery - @fcpierniczek: oj #!$%@? xD
@kosowiczJan: a kogo obchodzi co tam masz ...
źródło: comment_nzRAuqEPEEfgOs4p2DFLLRv3WW7fAGkp.jpg
a kogo obchodzi co tam masz do skrytykowania czy nacechowania negatywnie. mam duzo zarzutow do polactwa ktore ty tez reprezentujesz skoro cie dupa piecze ze ktos ma lepszy telefon od ciebie xD jak bylem w polsce to tez sobie kupowalem smaczne rzeczy i nawet nie dlatego ze mnie bylo stac ale tez dlatego zeby sie nie zesrac na mietowo po jakis tanich wynalazkach.

no bardzo przypominaja cyganow, wiadomo ze wysylaja w uk
@kosowiczJan: akurat dla mnie jest, #!$%@? sie na kazdym kroku do kazdego i zawisc to czyste polactwo. no dali ci plusy bo wiadomo ze najlepszy ten kto pierwszy kamieniem rzuci, od cygana wyzwie xD najczesciej rzuca ten ktory sam po szyje w gownie siedzi no ale on wie kto od niego jest gorszy bo tamten to w angielskim gownie bardziej smierdzacym a tu zgrywa wielkiego pana od ktorego mniej smierdzi niz
@kosowiczJan: nie wszystkich to dotyczy ale w bardzo wielu przypadkach niestety tak jest. Najbardziej mnie to rozbawia jak przylatują osiedlowe chłopaki i chwalą się nowym iPhonem. Nowy to on jest dla niego bo najczęściej to model rok czy dwa do tyłu. Do tego podczas wizyty w Polsce koniecznie dentysta i inni lekarze bo w UK drogo. Co jakiś czas ze wspólnych znajomych tu na miejscu ktoś się pobuduje czy kupi mieszkanie
@kosowiczJan a to jest jakaś różnica czy ktoś się dorobiła cmtu czy tam? Albo czy ktoś jest chamem będąc bogaty czy biedny? Czy ktoś pokazuje chamstwo pracując w Pl czy za granicą?

Ja też wchodząc do sklepu tutaj więcej kupuje bo zwyczajnie mnie na więcej stać. Ty byś nie kupował?

Koczownicze Romy bo mieli odwagę niejednokrotnie (pomijam tych którzy #!$%@? przed wyrokami) wyjechać samemu i samemu o siebie zawalczyć a nie siedzieć