Wpis z mikrobloga

@dwojra: nie rozumiem, co jest januszowatego w gościnności? Żeby po całym wieczorze #!$%@? goście nie musieli wracać tylko jeśli chcą go mogę zostać i odpocząć chociażby na wersalce
  • Odpowiedz
@baetky Jak dla mnie, to chodzi tu raczej o sam sposób w jaki jest to powiedziane, typowo januszowy właśnie. I zamiast powiedzieć, "proszę, możecie przespać się u nas" to powstają jakieś twory, które nie raz ktoś z nas słyszał z ust wujaszka myślącego że jest demonem żartu ¯\(ツ)
  • Odpowiedz
@bizo: robię czasem rozdajo kodów na pizza, po kilka sztuk i nawet po wyeliminowaniu patoli magicala wciąż dużo profili żyje właśnie takim gównem, pisząc żałosne komentarze do żałosnego tv show

Tego nie widać, szczególnie jak się ma tagi na czarnej, ale skala jest przerażająca.

@baetky: raczej chodzi o tekst, ktory magicznie się powtarza u wielu, już pomijając królewskie spanie na wersalce, nie o gościnność, tego raczej nikt nikomu nie wypomni
  • Odpowiedz
Żeby po całym wieczorze #!$%@? goście nie musieli wracać tylko jeśli chcą go mogę zostać i odpocząć chociażby na wersalce


nie wyobrażam sobie, że ktoś naprawdę woli uwalić się na czyjejś wersalce w dużym pokoju niż wziąć taksówkę i wrócić do swojego własnego łóżka.
gościnnością to można było nazywać w czasach kiedy ludzie na koniach wracali pół nocy do swoich domostw, a nie kiedy przejechanie nawet kilkudziesięciu kilometrów kosztuje kilkadziesiąt złotych i
  • Odpowiedz
co jest januszowatego w gościnności?


@baetky: A pożyczysz mu swoja szczoteczkę do zębów (świeża bielizna to jeszcze pół biedy), czy pozwolisz im spać z brudnymi zębami? Dla mnie to taka gościnność jak wkładanie na siłę przepoconych, wielorazowych kapci gościom. Jak chcesz być miły, to zamów im taksówkę, żeby się mogli komfortowo wyspać u siebie, umyć w swojej łazience, położyć się w swojej piżamie w swoim łóżku.
  • Odpowiedz