Wpis z mikrobloga

@RzecznikWykopu Był taki moment, że się z Tobą nawet zgadzałem, ale potem zagrałem. Gra jest bardzo spoko, testowałem takie PC2 i bardzo drętwo się tam jeździło w porównaniu do GTS. Rajdy są okropne, zgoda, ale od nich mam DiRT Rally. Na gwałt potrzeba lepszych uszkodzeń, bo są same zarysowania. Ale poza tym jest naprawdę świetnie, od jakiegoś czasu zupełnie nie rozumiem czego Ty chcesz od tej gry i dlaczego aż tak usilnie
dlaczego aż tak usilnie starasz się ją wyśmiać.


@BigBadBat: Ale ja się nie staram jej wyśmiać tylko ją wyśmiewam. Ludzie chcieli grać a serwery zdechły XDDD

testowałem takie PC2 i bardzo drętwo się tam jeździło w porównaniu do GTS


@BigBadBat: Bo PC2 to symulator jazdy autem a gt szprot to zręcznościowy symulator niezniszczalnych pudełek z drewnianą fizyką, którymi jeździsz z prędkością 600 kilometrów na godzinę i na zakrętach używasz band
@Bernardino89: Dokładnie. Sony wpompowało w nich tyle kasy a oni przez cztery lata nie zrobili dosłownie nic i dopiero w ostatnich miesiącach skleili na szybko takie pełne debilizmów w sumie nie wiadomo co. Jak zobaczyłem ten tryb kariery to ogarnął mnie pusty śmiech.

Naprawdę ciekawi mnie, dlaczego Sony nie wywaliło tych nieudaczników na zbity pysk i nie wybrało studia, które faktycznie coś potrafi. Dali by kasę tym od DriveCluba i oni