Wpis z mikrobloga

Ehh nawet życzeń nie można złożyć


@Smule: chcesz pogadać co jadłeś na śniadanko to na głowną. Tutaj rozmawia się o bitcoinie. Nie wierzę w żadne gusła tak na marginesie a założę się że co niedzielę pod rączkę i do kościółka :)

Tak nienawidzisz bitcoina?


@LongShort: znaczy jak?
No właśnie widzę jak rozmawiasz o bitcoinie. Może banicja Cię nieco uspokoi Twoje multikonto escabor już w kolorze platynowym pora i na to :D


@Smule: amelku nic nie wiesz nic.

Cieszysz się ze spadków


@LongShort: oczywiscie, że tak. Jeżeli ktoś nie cieszy się ze spadków znaczy, że nie dojrzał jeszcze do bitcoina.
@Smule: nie trzymaj głupota, czysta spekulacja, nie ma fundamentuf, core propaganda, nikt nie używa. Kupuj ripla o bitcoinie nie masz zielonego pojęcia. K7pujesz kota w worku. Nie powinno cie tu być. Nie wykres ale wiedza.

Kupuj ripla :)
@Smule: na riplu zacząłeś i na riplu skończysz. Postępu nie widzę i już nie zrobisz postępu bo ciebie nie technologia a spekuła interesuje. Daj sobie spokój z bitkojem kupuj szity a najlepiej ripla.

ETC to było tylko narzędzie do walki z fałszerzami blockchaina ale spekulantów nie interesują żadne idee ale kasa dlatego straciłem wiarę w szity i nie wspieram już nic innego nawet ETC.
@pawlo74: Widzisz czyli naganiałeś na szita od bankstera Shillberta (który podpisał segwit2x przed którym tak się broniłeś xD) i jeszcze śmiesz coś wspominać o ripplu? Nie pogrążaj się.

Na początku wierzyłem w ideę BTC jako pieniądz i technologia, byłem wręcz zachwycony, niestety jak zobaczyłem co odwala blockstream to podziękowałem, to się niczym nie różni od fiata więc mi to już wisi i spekuluję dla kasy. Może jak zauważę poprawę to zmienię
@Smule: ETC nie jest szitem bo wsparli to ludzie z ideami gdyby ETHF nie zrobił tego forka byłby dużo większą konkurencją dla bitcoina.

Nie gadaj bzdur, nigdy nie wiedziałeś nic o bitcoinie gdybyś wiedział nie pisał byś tego, nie kłam jesteś i byłeś zwykłym spekulusem dla kasy i nie udawaj entuzjasty.

Kupuj ripla. Twoja kasa i tak na końcu wyląduje w mojej kieszeni :)
@pawlo74: BTC zainteresował mnie od razu jak się o nim dowiedziałem a to że nie czytam corowców nie znaczy że gówno wiem. Na początku wierzyłem teraz już nie, więc chcę zarobić i tyle. Chyba, że sytuacja się poprawi.

Ale o czym my tu dyskutujemy skoro popierasz cenzorów którzy doprowadzili do tego ze czlowiek musi placic $100 fee (i czekac 3 dni na potwierdzenie) podczas gdy oni otwierają szampana - patrz post