Wpis z mikrobloga

@Asterling: No to się nie dziwie, że nie grałem. Nie miałem konsoli (nie licząc Pegasusa ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) chciałem za gówniaka teraz już mi przeszlo i tylko pc. :P
@kiera1: tutaj świetna sprawa była po fabule z trybem ekstremalnym gdzie mogłeś parkować sobie ciekawe autka do garażu :D


@CarloS_94 ból był za to wtedy, jak któreś rozwaliłeś. A Pay n Spray w innej grze... Kuzyn tak je parkował w tym domu, który jest punktem zapisu ze się chyba wszystkie zmieściły w ogrodzie za domem :D
@kiera1: @WstretnyOwsik: Niezapomniane chwile kiedy to na ekranach ładowania modliłeś się żeby nie wywaliło do windowsa, bo miałeś pirata i chuowy komputer.
Gra mistrzostwo, gra ideał, gra wszech czasów. Byłem pierwszą osobą we wsi która przeszła wyścig.
Ja #!$%@?, jedne z najlepszych wspomnień z gimbazy.
może i fabuła spoko, ale gameplay to dno. Nie wiem jakim cudem przeszedłem tą grę pełną, długiego nudnego i powtarzalnego gameplayu. Arsenał to jakaś kpina, strzelanie to nieporozumienie, kilkunastominutowa jazda zgodnie z przepisami przed, po i w trakcie zadania to jakiś smutny żart, o misji z wyścigiem nie wspomina. Przyznam, klimat i fabuła są pierwszorzędne i chyba to sprawiło że byłem w stanie przemęczyć się i przejść każdą misję.
@kiera1 nie grałem i nie zamierzam. Historia pewnie fajna jak tyle osób chwali, ale samo przechodzenie byłoby katorgą. Mafia 2 lepsza overall