Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Starsi faceci zyskują na atrakcyjności ? Nie nie wiem.
Nie, że generalizuję, bo na pewno są wyjątki, ale oni są bardzo, jak to okreslić, brutalni w takim sensie, że seks to priorytet, nie ma tej romantyczności, tej czystosci uczucia, ja nadal jestem romantyczką a starsi faceci nie uważają żadnej kobiety za wyjątkową, tylko jakis czas się przy niej pokręcą i surowo ocenią. Jestem delikatną, wrażliwą osoba i jak poznaje kolejnego faceta, który mi mówi "że ma swoje potrzeby" to naprawdę upada moja wiara w miłość, taki facet nie szuka miłosci tylko osoby o określonych parametrach, jakiegoś robota do zaspokajania potrzeb.
Jak się kogoś kocha to tak, to się mu daje wiele od siebie, ale najpierw musi sie to uczucie rozwinąć. #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 17
  • Odpowiedz
nie ma tej romantyczności, tej czystosci uczucia


@AnonimoweMirkoWyznania: a to seks nie może być czysty i romantyczny?

jak poznaje kolejnego faceta, który mi mówi "że ma swoje potrzeby" to naprawdę upada moja wiara w miłość, taki facet nie szuka miłosci tylko osoby o określonych parametrach, jakiegoś robota do zaspokajania potrzeb


od kiedy to seks i miłość się wykluczają?
  • Odpowiedz