Wpis z mikrobloga

Pierwszy wpis via iOS. Za mną pierwszy dzień z 5s, pierwsze jabłko ^^ wiem ze stare i bieda ale chciałem spróbować. Po pierwszym dniu mogę spokojnie stwierdzić ze iOS serio lepszy od Andka... Jakbym pierwszy raz miał smartfona w ręce :D Ale odczucia przednie
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Miałem 6 plusa i też byłem w ciężkim szoku jak iOS fajnie śmiga. Potem przesiadłem się na flagowca z androidem i jestem w szoku jak mogłem korzystać z tak okrojonego środowiska. Aczkolwiek miłej przygody, fajna odmiana
  • Odpowiedz
  • 1
@yesfan: j---c duże ekrany... od tego mam kompa, a telefon wg mnie powinien być mały wlasnie... lepiej się obsługuje, problemów z pisaniem nie ma żadnych, łatwiej do każdej kieszeni włożyć i ciężej żeby Ci wypadł co z s4 mi się zdarzało... Każdy ma swój gust ;)
  • Odpowiedz
@Lembaz: uzywałem przemiennie jednego i drugiego systemu. Trzeciego też.

kilka lat temu różnica była ogromna. Teraz praktycznie jeden c--j. Mam teraz iphona bo uzywam macbooka, ale jakbym kupił coś z androidem to w kilka dni bym sie przestawił. Jedyny problem że androida o podzespołach i wymiarach SE ciezko znalezc, a bardzo lubie ten telefon, dokładniej jego rozmiar :)
  • Odpowiedz