Wpis z mikrobloga

Pierwszy wpis via iOS. Za mną pierwszy dzień z 5s, pierwsze jabłko ^^ wiem ze stare i bieda ale chciałem spróbować. Po pierwszym dniu mogę spokojnie stwierdzić ze iOS serio lepszy od Andka... Jakbym pierwszy raz miał smartfona w ręce :D Ale odczucia przednie
  • 35
  • Odpowiedz
@ivan777: Jak się jest amebą umysłową to ma się z tym problemy. Poza tym, kto teraz używa Bluetooth do wysyłania plików? xD Od tego są chmury i AirDrop. Przynajmniej po wgraniu muzyki nie mam okładek do utworów z galerii zdjęć jak w Lagdroidzie.

@Lembaz: Jaka wersja iOS? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Lembaz tez tak mialem z iPodem 4G. iTunes to obsrane obszczane narzedzie do wrzucania muzyki (no ale teraz masz spotifaja nie? uja nie masz tam wszyskiego i nie b3de szukac 3000 utworow). Pdf tylko mailowo, komibnowanie sranie gdzie ten plik jest nie wspominając o innych plikach i segregowanie po folderach (heloł przeciez mozesz sobie albumy stworzyc nie???!!). Bez internetu nie podchodz, szukalo sie wifi bo pakiet intenetowy w telefonie (hot-spot) wystarczal
  • Odpowiedz
@Pan_raczka: pdfa sie da wrzucić przez itunesa po kablu. Potem go widać w iBooks. A co do muzyki to jakoś nie mam z itunesem większych problemów. Jak jest dobrze otagowana to sam robi albumy. ITunes jest ogólnie prosty jak #!$%@?.
Poza tym tak jak pisali, do plików masz iclouda i file manager w tel podlinkowany do niego.
  • Odpowiedz
@Lembaz: to tylko telefon XD
nie ogarniam obecnych czasów, niby w domu czesc sprzetu w kancelarii na jabłku, prywatny na windzie i andku i nie widze wiekszej roznicy poza ceną.
Takie pierdu pierdu do small talku z anonami troche z tego wychodzi.
  • Odpowiedz
@le_diavolo skoro jest prosty jak #!$%@? to czemu nie mozna go pominac calkowicie? Otagowane utwory z przed kilkunastu lat? Zapomnij. Teraz to moze juz lepiej jeat bo internet mobilny jest tani i ogolnodoatepny ale tak 8 lat temu to nie bylo kolorowo.

To jest wlasnie zajebisty marketing Apple ze niby prosty jak #!$%@? program ale musisz go miec zeby cokolwiek wrzucic. Biznes sie kreci dalej bo ludzie akceptuja i juz.

Tak
  • Odpowiedz
@Pan_raczka: na temat seksu z ojcem sie nie wypowiem ( ͡° ʖ̯ ͡°) co do iTunesa to z jednej strony faktycznie równie dobrze mogłoby go nie być, natomiast oprócz mediów jest to tez narzędzie do backupu i aktualizacji i mnie sie podoba ze mam wszystko w jednym miejscu. Oczywiście ze to kwestia przyzwyczajenia do tego co firma daje, jak ze wszystkim. Z internetem to jak najbardziej
  • Odpowiedz