Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania


Jak to szło...? hiszpanie cwane lisy...
Murki, gotujcie kapuchę z grzybami i wysyłajcie do mnie całymi garami. Właśnie po rodzinie rozchodzi się smrodek kuzynki. Ciocia uprzedzała telefonicznie by szoku na wigilii nie było. Pojechała we wrześniu przed studiami na trip do #hiszpania od Walencji do Kadyksu. Tam poznała Enrique Vero Macho, czarującego Sebę karmelowego koloru z południa Hiszpanii. Seba zachwycony blond urodą mojej kuzynki obiecał jej wszystko, więc skoro miała zostać królową Kastylii i Katalonii to wspaniałomyślnie rozłożyła uda. Jest w ciąży i teraz brzuszek zaczyna być widać.. Kolejna samotna matka. Mam nadzieję że 500 peso plus chociaż wyrwie... a tak serio to żal i wstyd. Piękne świadectwo wystawiła sobie, rodzicom i reszcie rodziny.


#rozowepaski #logikarozowychpaskow #zwiazki #seksturystka #radzynpodlaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 33
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania ja bym tam jej nie oceniał, wiadomo młoda, a on taki szarmancki przystojny Xd sami chcielibyście tak zagadywac dziewczyny żeby wam dały bez gumy. Tylko kobiety właśnie powinny uważać bo to one mają #!$%@? jak zajdą w ciążę.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Samotnym matkom nie powinno się dawać złamanego grosza z budżetu, bo są w takim położeniu przez własną głupotę (jak namierzą tatusia to niech sąd wyznacza alimenty, w innym przypadku nic - może to zmusi głupie pipy do zanotowania chociaż imienia właściciela penisa przed daniem dupy)
  • Odpowiedz
Właśnie po rodzinie rozchodzi się smrodek kuzynki. Ciocia uprzedzała telefonicznie by szoku na wigilii nie było


@AnonimoweMirkoWyznania: Jak ja tego nienawidzę. To są te ciotki, co w kościele najgłośniej śpiewają, a jak się odwrócisz, to by ci kosę sprzedały.()
A ty anon nie lepszy. Masz satysfakcję, że dziewczynie w życiu nie wyszło. Z kim ja tu #!$%@? siedzę?( ͡° ʖ̯
  • Odpowiedz
Usprawiedliwianie #!$%@?.


@pochodnia_funkcji_zlozonej: Po pierwsze to nikogo nie usprawiedliwiam, a po drugie czy to jest #!$%@?, to już bardzo dyskusyjna sprawa. Dla mnie bardziej naiwność, brak dojrzałości i nieznajomość męskich metod uwodzenia.
Gorszym #!$%@? są te pożal się boże, tfu ciotki i anon, rodem ze średniowiecza piętnujące dziewczynę.
Zdaję sobie sprawę z tego, że tu jest wypok i w tym temacie nie będzie grama wyrozumiałości dla tej dziewczyny, bo tu
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: moja kuzynka poznała Polaka w Irlandii, po roku związku zaszła w ciążę, a on się ulotnił, wtedy się okazało że miał w Polsce żonę. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ach ci Polacy, cwane lisy, obiecują wszystko a potem żal i wstyd.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Może mi @Moderacja powiedzieć dlaczego mój komentarz został usunięty, a posty które są nad moim i są chamskie wiszą normalnie? Napiszę więc jeszcze raz to samo - @GoSiulKa: Zero wyrozumiałości dla dziewczyn, które pod wpływem emocji uprawiają seks z przypadkowymi facetami i to w dodatku bez gumek. Nie chcę, żeby moje podatki były wydawane na dzieci takich osób. To jest tak zabawne - biedne dziewczyny, są
  • Odpowiedz