Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Żona lubi chodzić nago po domu, czasem chodzi w samych majtkach, czasem w samej koszulce. Oczywiście nie zawsze, ale ogólnie mówi, że w ubraniach jej niewygodnie. Nie ma to kontekstu seksualnego. Tak jak ludzie przebierają się w domu w dresy tak ona podobnie tylko bardziej. Już od czterech lat tak mieszkamy razem. Mi jej zwyczaj nie przeszkadza, a wręcz przeciwnie ( ͡ ͜ʖ ͡)
Planujemy kilkoro dzieci, obecnie żona jest w pierwszej ciąży, zbliża się termin porodu i tu zaczęła się rozkmina. Rozmawialiśmy o tym, czy po urodzeniu powinna zacząć chodzić w bardziej zakrywających ciuchach. Oboje twierdzimy, że przez pierwszy rok, a szczególnie w czasie karmienia sprawa jest oczywista, ale co potem sami nie wiemy. Z jednej strony wszystkie plemienne ludy nie mają z tym problemu, a z drugiej strony wiadomo. W naszej kulturze pojawiają się w związku z tym irracjonalne obawy. Nie umiem znaleźć racjonalnych powodów by żona musiała męczyć się w ciuchach w imię nieuzasadnionego wyższego celu. Jeśli istnieją przeciwwskazania chętnie wysłuchamy. Byłaby patologia, czy normalna rodzina? Zastanawiam się i jedynym argumentem, który widzę za tym, że byłoby dziwnie jest taki, że mało ludzi tak robi i większość jest nieprzyzwyczajona.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 53
  • Odpowiedz
Ja bym tak cipskiem nie mogła po wszystkim szorować, ani to przyjemne, ani higieniczne.

@TheRakQueen: Bo widzisz u Ciebie to jest rozchełstane cipsko, a u koleżanki może smukła muszelka.
  • Odpowiedz
PolnaTowarzyszka: @anonimowemirkowyznania u mnie w domu mama i babcia często chodziły i chodzą bez bluzek, tylko w stanikach, czasami przebierały się przy mnie i/lub (babcia) moich kuzynkach. Może nie tyle co byłaby to patologia, a po prostu dość niezręcznie dla dzieci, zwłaszcza tych doroślejszych (ja mam 20 lat, a kuzynki są ode mnie starsze). Doszło nawet do tego, że babcia chodzi po mieszkaniu w stanik nawet przy narzeczonym najstarszej kuzynki
  • Odpowiedz