Wpis z mikrobloga

Do wszystkich zainteresowanych rejestracją na #bitfinex - mam złe wieści.

Dwóch użytkowników Reddita podzieliło się odpowiedzią, jaką uzyskali od supportu Bitfinex (mnie się nie udało, a dlaczego o tym tutaj)

The Bitfinex referral program has been discontinued. This means that affiliates will no longer be able to sign up new users and receive commission on the fees charged. We are currently working on a new program whereby existing users will be able to invite a limited group of new users to sign-up or the Bitfinex platform. Once this has been finalized then we will notify existing users who qualify with details regarding this program. At this time , and until such a time as the new program is operational we will not be accepting new users to the platform


W skrócie: nikt, kto obecnie posiada konto na Bitfinex nie będzie mógł zaprosić kogokolwiek przez link "z zaproszeniem" / "ref". Planują wznowić system zaproszeń, gdzie każdy zarejestrowany użytkownik będzie mógł zaprosić "ograniczoną" liczbę nowych użytkowników. Do tego czasu giełda wyłączyła całkowicie rejestrację na swoją platformę.

Dodatkowe potwierdzenie tymczasowego wyłączenia rejestracji znajduje się tutaj - data 12 grudnia.

WAŻNE: Nie dajcie się zwieść osobom, które twierdzą, że za 0.001 BTC lub inną wartość są w stanie udostępnić Wam działający kod - to nieprawda i wysoce prawdopodobne jest to, że zechcą Was oszukać! Niestety kilka takich oszukanych osób już się do mnie odezwało... Przesyłali środki na podany przez scamerów adres i już ich więcej nie zobaczyli.

PS: Dodaję też #kryptowaluty bo widownia większa, a zainteresowanie i niewiedza użytkowników (co zrozumiałe, Bitfinex nie jest wylewne w kontakcie) o stanie rzeczy jest ogromna..
  • 4
Nie dajcie się zwieść osobom, które twierdzą, że za 0.001 BTC lub inną wartość są w stanie udostępnić Wam działający kod


@BeCometA: ()