Wpis z mikrobloga

@Gizbert: no cóż, żeby się nie rozpisywać i nie nobilitować tym tego idiotycznego argumentu, to napiszę tylko, że petardy negatywnie wpływają nie tylko na psy, ale też i dzikie zwierzęta, które same z siebie rozmnażają się bez licencji.
  • Odpowiedz
@MinnieMouse0
@advert to samo jak kolega wyżej zauważył, można wprowadzić z psami czy innymi zwierzętami, nie dosyć, że hałasują i często szczekają w mieszkaniu, do tego srają gdzie popadnie a właściciel nie zawsze sprząta a jak nasika to już w ogóle się nieda tego posprzątać i śmierdzi to jeszcze zagrożenie dla innych bo może pogryźć, więc może też wprowadźmy zakaz posiadania zwierząt w mieście albo wymóg wyrobienia licencji? Znajdzie się na pewno
  • Odpowiedz
więc może też wprowadźmy zakaz posiadania zwierząt w mieście albo wymóg wyrobienia licencji? Znajdzie się na pewno spora grupa osób która poprze zakaz trzymania zwierząt albo przynajmniej psów w mieście.


@turok2016: ja #!$%@?ę, wkleję jeszcze raz to, co tamtemu odpisałem, bo aż nie wierzę, że można takie bzdury wypisywać i serio mieć to na myśli.

żeby się nie rozpisywać i nie nobilitować tym tego idiotycznego argumentu, to napiszę tylko, że petardy
  • Odpowiedz
@advert no a co ma jedno do drugiego? Strzelanie petardami jest praktycznie w krótkim okresie roku a z psami jest dużo większy problem przez cały rok więc dlaczego ich nie zakazać, wprowadzić odpowiednią licencję?
Już nie mówiąc, że ile jest zwierząt dzikich w miastach, z resztą które głównie zwierzęta się tak boją bo z domowych to głównie psy?
  • Odpowiedz
no a co ma jedno do drugiego? Strzelanie petardami jest praktycznie w krótkim okresie roku a z psami jest dużo większy problem przez cały rok więc dlaczego ich nie zakazać, wprowadzić odpowiednią licencję?

@turok2016: eh, pies mnie #!$%@?ł, złapałem zarzutkę i odpowiem pacanowi - psy pełnią społecznie o wiele bardziej znaczącą rolę niż petardy. chronią domostw, pełnią funkcję rekonwalescencyjno-rehabilitacyjną, bywają przewodnikami oraz, co dla takich ameb emocjonalnych może być szokiem -
  • Odpowiedz
@advert no tak, jak coś ci się podoba to będziesz tego bronił a jak coś się nie podoba to najlepiej wszystkim zakazać, po co pies ma pilnować ci mieszkania? Alarm sobie załóż, jak będziesz potrzebować psa do rehabilitacji albo przewodnika to będziesz miał pozwolenie, no i fajnie, że lubisz psy i są fajne ale jak je chcesz mieć to wystarczy się wyprowadzić na wieś i po problemie.
  • Odpowiedz
@turok2016: bez urazy, ale po sposobie formułowania myśli raczej wydajesz się dość prostym człowiekiem, ale zaryzykuję: jesteś w stanie przedstawić jakieś sensowne plusy i zalety strzelania petardami, porównywalne z tymi które ja wymieniłem w kontekście psów?
  • Odpowiedz
@advert no, teraz po dwóch lub trzech wypowiedziach wiesz jakim człowiekiem jestem, brawo xD
Ludzie chcą sobie postrzelać jeden dzień w roku to niech strzelają, rozrywka jakich wiele, jak już pisałem wyżej wystarczy karać tych którzy strzelają poza Sylwestrem w terenie zabudowanym albo przy zwierzętach i tyle, kolejne zakazy niczemu nie pomogą bo na tej zasadzie można wszystkiego zakazać, od psów zaczynając.
  • Odpowiedz
@turok2016: nie zrozumiałeś mojego pytania albo wolałeś je zignorować, więc powtórzę: jesteś w stanie przedstawić jakieś sensowne plusy i zalety strzelania petardami, porównywalne z tymi które ja wymieniłem w kontekście psów?

chyba że Twoja odpowiedź to właśnie "niech se ludzie postrzelają jak chcą", jeśli tak to ok ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@advert twoje argumenty dotyczące psów są inwalidzkie, więc nie będę kolejnych wymyślał na poparcie fajerwerek i petard, po prostu jak sobie ludzie lubią to niech postrzelają ten jeden dzień w roku a jak komuś to przeszkadza to może się zaszyć w głuszy gdzieś na ten dzień.
  • Odpowiedz
twoje argumenty dotyczące psów są inwalidzkie


@turok2016: w sumie niczego więcej się po tobie nie spodziewałem :)

typowy przedstawiciel tępego januszostwa, nie wie po co, dlaczego, czemu to ma służyć i z jakimi konsekwencjami się wiąże, ale #!$%@? petardami grażyna, niech nas usłyszą. ten sam poziom co ludzie palący w piecu śmieciami.
advert - > twoje argumenty dotyczące psów są inwalidzkie

@turok2016: w sumie nicze...
  • Odpowiedz
@db95: mam dwa wielkie psy, które w sylwestra srają pod siebie ze strachu... no trudno jeden dzien w roku wytrzymają...ale niestety zawsze jest tak że fajerwerkami #!$%@?ą od 27 grudnia do 10 stycznia o różnych porach dnia - i tym był już #!$%@? łapy ucinał!
  • Odpowiedz