Wpis z mikrobloga

Mirki, dajcie jakieś rady, jak złapać psa, który kręci się po drodze do mojej pracy. Ugryzł już co najmniej 9 osób, w tym mnie jakieś 2 tygodnie temu i od poniedziałku dwie osoby. Straż miejska ma #!$%@?, niby raz byli, ale im uciekł. Myślałem np. o kiełbasie z jakimś środkiem nasennym, myślicie, że to dobry pomysł? Pies podobny do tego: #psy
Aryman93 - Mirki, dajcie jakieś rady, jak złapać psa, który kręci się po drodze do mo...

źródło: comment_muwEdQDe0VEkMHTrs43l6viLueEUZVrz.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Aryman93: a jaki ten pies jest duży? najlepej zaopatrzyć się w gaz pieprzowy, jakieś duże pudło / duży kosz na śmieci i jakąś kiełbase. Rzucasz kiełbasę i jak je to chyc go do tego pudła, no a potem dzwonisz po hycla ze schroniska czy coś takiego xD A jeżeli spróbuje Cię ugryźć to gazem pieprzowym po mordzie. Najlepiej ubrać kilka par spodni i mieć jakiś kij owinięty szmatami, że w
  • Odpowiedz
@Aryman93: najlepiej weź znajomego, jeden robi fejk podejście z kiełbasą, zaopatrzony w gaz i kij, bo to też jest sposób. Może być podejrzliwy i nie chcieć jeść kiełbasy, albo warczeć gdy zobaczy, że ktoś podchodzi. Wtedy dźgasz go tym kijem xDDD i on w szale bitewnym zacznie tarmosić ten kij owinięty w szmaty i wtedy masz pewność, ze nie ugryzie ciebie. To wtedy druga osoba zachodzi go i daje mu
  • Odpowiedz
@Aryman93: Też dostałam pakiet tężec + wścieklizna, z dzikunami nigdy nie wiadomo, lepiej dmuchać na zimne.
Powodzenia w łapaniu potwora.
A może sanepid sie zainteresuje, skoro dziki pies gryzie i może być ogniskiem chorób odzwierzęcych.
  • Odpowiedz
@Sniezkaberka: Na razie oprócz straży miejskiej napisałem maila do schroniska, bo gdzieś przeczytałem, że miasto powinno mieć z nimi podpisaną umowę i w takim przypadku powinni się tym zająć, ale na razie czekam na odpowiedź.
  • Odpowiedz