Wpis z mikrobloga

Ja piernicze, przez was stuleje aż mi wstyd ze jestem mężczyzną. To ze nie macie kobiety to tylko i wyłącznie wasza wina, wasze #!$%@? siadło wam na głowę na tyle mocno, ze na miejscu kobiet tez bym was unikał z kilometra. Ten mem to szowinistyczna manipulacja, a najgorsze jest to, ze takie stuleje przenoszą to na życie codzienne, i gadają takie głupoty poza wypokiem.

Targuje zwłaszcza #tfwnogf #przegryw #stulejacontent #rozowepaski
S.....h - Ja piernicze, przez was stuleje aż mi wstyd ze jestem mężczyzną. To ze nie ...

źródło: comment_JN6ugyMoE7fIG6UlCZq8tIQKpS9fWlqb.jpg

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Dogeno: Bo mi wstyd gdy widzę facetów piszących w ten sposób, to są właśnie #!$%@?, skoro tego nie widzisz to znaczy ze wiele się od takich stulejmanow nie różnisz, elo.
  • Odpowiedz
przez was stuleje aż mi wstyd ze jestem mężczyzną


@Smakoshh: Przecież to nie mężczyźni piszą takie rzeczy, tylko stuleje, do tego połowa z tego nawet nie jest na poważnie, a druga połowa nawet nie jest warta bycia braną na poważnie. XD Weź nie zwracaj na to uwagi, niech sobie siedzą w swoim kółku, część z nich może z tego wyrośnie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
przez was stuleje aż mi wstyd ze jestem mężczyzną


@Smakoshh: beka xD wstyd ci bo ktoś kto zrobił mema dla beki jest tej samej płci co ty i na dodatek zrobiłeś o tym wpis xDDD
  • Odpowiedz
@Smakoshh: Jakiś czas temu jeden Mireczek napisał fajnego posta - że pod tagi #tfwnogf #stulejacontent czy tam inne typowo przegrywowe nie wchodzisz czytać czy dyskutować. Idziesz tam tak samo jak idziesz do zoo. Pooglądać, pośmiać się - ale nie wchodzisz do klatki makaków i nie rzucasz się z nimi kupą.
Dystans i #!$%@?, kolego, dystans i #!$%@? ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz