Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam problem z rodzicami.
Zaliczyłem 1 rok studiów zaocznie, a teraz je przerywam. Chciałbym je wznowic w przeciągu 1 , 2 lat. Pracuję i dokładam się rodzicom do rachunków itp. itd, bo mieszkam dalej z nimi.
Jeszcze nawet nie wiedzą, że rzucłem studia, a gdy coś chciałem o tym wspomnieć to od razu inba.
Chciałbym się od nich wyprowadzić, zarobić (i tak pożyczyłem im już około 8k, mają trochę długów, a nie oddają wcale) trochę dla siebie
Jestem na nich wkurzony, bo jako jedyny zarabiam, rodzeństwo dalej studiuje (co gorsze im też się muszę trochę dokładać), a na koniec miesiąca zawsze 0 na koncie.
Nie wiem jak zebrać się na odwagę, by im powiedzieć. Sami studiów nie mają, a a na mnie wymuszają presję.
Może ktoś miał podobną sytuację?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 6
@AnonimoweMirkoWyznania kwestia tego jak bardzo są zabunkrowani w dawnych czasach gdzie dyplom dawał pracę. Moi zaakceptowali moja decyzję aczkolwiek było to bardzo nie po ich myśli, teraz jak widzą że zarabiam więcej niż oni oboje razem wzięci kiedykolwiek zarabiali to przyznają rację mówiąc, 'że teraz to są jednak inne czasy' ;) Aczkolwiek jeśli studiujesz zaocznie i dałeś radę zdać pierwszy rok godząc studia z pracą, to powinno być już z górki, więc