Wpis z mikrobloga

@maginalia: Hmm właśnie, też się zastanawiam nad tym, że to może tylko tutaj mam problem, który już od dziecka mnie trapi. Na 2018r. czekają mnie dwie operacje: przegrody, zatok i bodajże migdałków.
Miałem tomograf, ale laryngolog stwierdził, że gdyby mnie nie widział jak jestem chory i jak mi spływa ta wydzielina ropna, to by wyśmiał ten tomograf, bo tam nic zbytnio nie ma. Stwierdził, że coś innego jest, jak ktoś przychodzi
@NightWing: Po Twojej wypowiedzi wnioskujemy, że lekarze nie są w stanie pomóc Ci z Twoim problemem i dotychczasowe leczenie nie przynosi upragnionych efektów? Może warto wybrać się do innego specjalisty, który posiada doświadczenie w leczeniu zapalenia zatok? Jeśli pochodzisz z Wrocławia lub mieszkasz niedaleko - serdecznie zapraszamy na wizytę do naszej kliniki. :)

Posiadamy najnowocześniejszy sprzęt i wykwalifikowanych lekarzy. :)

Życzymy zdrowia i pozdrawiamy!
@NightWing: zrobisz przegrodę i zatoki to powinno pomóc. Wiem jak masz przeje+ane. Lato czy zima zawsze katar i brak drożności nosa. I wkrowiaja cię ludzie co narzekaja że mają katar 5dni i pier..o tym co chwiał:)
@2plus1: Haha no to racja, chociaż ja przy tych zatokach, dużo wydzieliny ropnej wylatuje. Chociaż właśnie latem nic mi nie dolega, wiosna, jesień i zima to najbardziej #!$%@?, nawet co 2 tygodnie chory.