Wpis z mikrobloga

@Desperated: niemcy zapłacą dopiero jak im ciapaki zrobią z dupy jesień średniowiecza. Kiedy ich naród zostanie zbrukany, zdziesiątkowany i sprowadzony do gruntu, wtedy będzie można powiedzieć że rachunki wyrównane.

Niemców trzeba było zaorać i nie zostawić żadnej infrastruktury, przekształcić w kraj rolniczy bez technologii tak jak chcieli tego alianci zaraz po II WŚ.
  • Odpowiedz
@Zdejm_Kapelusz: Wiecie dlaczego jeszcze się śmieją z Polaków w innych krajach? Bo tylko Polacy potrafią się zesrać o taką pierdołe jak na skrinie i zaczynają wyciągać jakieś historyczne fakty oskarżające oponenta xDDDDD
Ten fanpage wygląda na założonego przez niemieckiego sebka i takich polskich fanpejdży obrażających niemców też pewnie by się sporo znalazło.
  • Odpowiedz
@durielek: Czyli jak ktoś coś napisze w Internecie to znaczy że to jest nieważne xD? W Internecie można obrażać wszystkich i wszystko bo to Internet xD? Szkoda że facebook o tym nie wie kiedy obrażają osoby homoseksualne. Internet to przestrzeń publiczna, a nazywanie kogoś złodziejem to nie żart tylko chamstwo.
  • Odpowiedz
#!$%@? mirkooooooo mojeeeeeee kochaneeeeeeeee, #!$%@?ć z tymi politycznymi komentarzami XD

na pewno jakiś 20-letni Hans pamięta jak jego prapradziadek #!$%@?ł kilkanaście złotych kieluchów z kościoła w Koziej Dupce XD

zdradzę wam sekret - #!$%@? go to obchodzi XD

obchodzi
  • Odpowiedz
Ej, ale wiecie, że to jest żart na podstawie stereotypu i wypadałoby wyjąć kija z dupy. Takie coś rozpowszechniają prostaki w Niemczech na podobnej zasadzie jak prostaki w Polsce mówią o tym, że wszystkie Niemki wyglądają jak krowy. Takich ludzi nie traktuje się poważnie, niezależnie od narodowości.
  • Odpowiedz
@Ciuliczek: Ja tam tylko widzę trafne riposty i jęki pseudo-szyderców. Ja w to #!$%@? nie wbiję bo Polacy to cebulacy i złodziejachy i jak zwykle jesteśmy daleko w tyle za najlepszymi bo niemcy jako naród i pojedynczo to najperdifniejsze złodzieje w całej #!$%@? europie, w skali #!$%@? wystarczy "pracę" zmienić na "arenę międzynarodową"też nas dymają bo #!$%@? skalę razem z bonusami. Skończy się jak zwykle napadną nas beżowi naziści w
heam - @Ciuliczek: Ja tam tylko widzę trafne riposty i jęki pseudo-szyderców. Ja w to...

źródło: comment_XTUVhfZ0o5F4Zpzwst7xvf6oloxUip1W.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz