Wpis z mikrobloga

Dziś gramy Boston 1.63 indiana grała wczoraj, boston złapał lekką zadyszkę przez brak Kyriego ale wracją na dobre tory.
Sprawdzajcie roto, jesli nie zagra Waiters i Dragic, to luzno mozna stawiac na atlante po kursie 2.0 procz nich nie zagrają na pewno Johnson i Whiteside.
Lonzo Ball over 24.5 1.85 polecam

#bukmacherka
  • 20
@makseo Unibet, dzis ciekawy mecz w Los Angeles, podwieszenie numerkow Kobasa. Gsw bez Stepha, Greena, Pachuli, Livingstona. Z Lal wypada KCP. Popatrz jak ostatnio Ball poradzil sobie przeciwko Cavs. Mysle, ze spokojnie da rade pokryc ta linie, bo nikt z gsw nosa mu nie bedzie chcial utrzec tak jak to bylo w jego najgorszych meczach vs Beverly np.
@basketm: Z tym Lonzo to sobie chyba źle popatrzyłeś, bo over 24.5 to jest na Klaya ( ͡° ͜ʖ ͡°) na Balla to jest over 10.5 za 1.95 co już jest warte uwagi, bo aż się zdziwiłem, że ktoś chciałby stawiać over 24.5 Lonzo
@krzysiek944 Samych jego punktów w życiu nie zagram (raz się skusiłem na over 9,5 jak grali z Denver i się tylko #!$%@?łem jak rzucił 9 do połowy a potem 0). A typ basketm dobry, bo prawie zawsze ma dużo zbiórek i asyst.
@KPS_KPS pisałem kiedyś pod tagiem ale małe zainteresowanie było. Kontroluj. Nie wrzucam codziennie typów bo nie codziennie jest coś co warto grać ale obserwuj.