Wpis z mikrobloga

Byłem dzisiaj w Euro AGD oddać klawiaturę na gwarancję - SteelSeries Apex M800. Mimo wyłączenia podświetlenia niektóre klawisze nadal świeciły na zielono i przy zmianie kolorów zielony nadal był włączony. Ale nie o tym.

Gość nie chciał wierzyć w taką usterkę, więc podłączył klawiaturę do komputera - okej, to normalne. Po chwili stwierdził, że sam się przymierza do kupna takiej samej (na szyi smycz Razera) i spytał się mnie jak ogólnie się ją użytkowało.

Potem powiedział, że jak już jest podłączona, to wszystkie formalności gwarancyjne napisze na niej testując jak się na niej pisze. I tak zrobić. Dobre 20 minut coś tam pisał, klikał itp. Kekłem XD

#pcmasterrace #truestory #heheszki #komputery
  • 4
@pk347: niestety to nie jest door to door, a te podświetlenie dość denerwuje. Poza paroma miliwatami zużycia prądu, to wygląda to nieestetycznie, a nocą denerwuje. Pewnie mi wymienią na ten sam model bo mają w euro agd, ale mam cichą nadzieję na zwrot kasy. Teraz ta klawiatura jest 2 stówy tańsza.
Poza tym chyba brałbym inną. Jest wygodna, ale ciężka i klawisze mają bardzo słabe zawiasy.