Wpis z mikrobloga

Wszystkie tzw pasje, hobby, dupokanapki to tylko obrona naszego mózgu przed faktem braku kopulacji.
Wszystkie działania ludzkie mają na celu zdobycie spółkowania z jak najlepszym partnerem.
Nie oszukujcie się, gdybyście mieli dostęp do unlimited ruchanie to po co wam by były wasze "pasje" i zainteresowania? Świetnym przykładem są kobiety, większość kobiet nie zna się na niczym więcej niż hehe dobry serial i tym kto ze znajomych robi najlepsze imprezki a to dlatego że mają roochanie na pstryknięcie palcem. Te posiadające konkretne zainteresowania są po prostu brzydkie i muszą jakoś zabić pustke spowodowaną brakiem seksu. Mężczyzn dotyczy dokładnie to samo.
#stulejacontent #przegryw #tinder #coolstory #ciekawostki
  • 70
@Polkop: Ogólnie tak, jesteśmy zwierzętami i się wszystko do tego sprowadza. Kieruje nami chemia w organiźmie, impulsy elektryczne idące po "kabekach" wewnątrz nas które mówią nam co mamy robić. Ale mamy też coś takiego jak 'świadomość' i NIE MUSIMY iść za tym co te impulsy nam wysyłają. Zarazem jesteśmy zwierzętami, ale też od zwierząt nas to odróżnia. Świadomość. Im człowiek inteligentniejszy, bardziej świadomy, tym mniej zwierzęcy i prymitywny, tym bardziej potrafi
@Polkop: Z obserwacji pary, z którą mieszkam na stancji, potwierdzę, że tak jest. Chłopak interesuje się naukami ścisłymi, m.in. astronomią i fizyką i często zarzuci mi jakieś ciekawostki na temat otaczającego świata. Natomiast jego kobita... tragedia. Praktycznie w kółko "ukryte prawdy", "na wspólnej" i inne seriale paradokumentalne.
@Polkop: Powiem Ci tak mam kobiete i mam kilka zainteresowań i wygląda to tak. Gram w gry/jestem w podróży -> myślę o seksie z moją kobieta. Jestem po/ czasem w trakcie seksu myślę o zajebistych akcjach jakie odwaliłem Leoną na bocie czy o kolejnym wyjeździe swoim busikiem. Jedynie idealnie jest w tedy gdy rucham swoją kobitkę kajś za granicą to wtedy jest mi po prostu dobrze :D Więc trzeba łaczyć pasje
@Polkop: Może się to tyczy ciebie, ale nie wszyscy ludzie są na tak niskim poziomie egzystencji. Miałem do czynienia z kobietami w łóżku i nie było to nigdy dla mnie tak inspirujące czy zaspokajające jak wspaniała powieść, film czy album muzyczny. Seks jest naprawdę inspirujący i zaspokajający tylko gdy się go uprawia z miłości. W innym razie jest to tylko kontakt z ciepłym, wilgotnym, obrzydliwie, subtelnie przyjemnym mięsem. Może nawet przyjemne,
@toxarz:
No i super ale jakbyś nie mógł mieć kobiety to od razu uciekałbyś w jakieś giereczki, chińskie bajki albo podróże stopem.
@Oreczek_Maly:
Eunuchy nie mają jak ktoś wyżej napisał
@tomek001:

kolejki do prostytutek byłyby tak długie jak do lekarza specjalisty na NFZ.

Kolega mi mówił że ofert na roksie jest baardzo dużo. Przypadek?
@tobiasz-brinek:
Haha patrzcie jaki superior. Jesteś zwykłym low test samcem beta.
@Polkop: W ten sposób się tylko przedstawiasz, to zależne od IQ w dużej mierze, im niższe IQ tym zaspokajanie biologicznych potrzeb ważniejsze, a abstrakcyjne myślenie, bliżej szympansa. Elon Musk, Bill Gates etc. mają dostęp do nielimitowanego seksu i co?
@Polkop: To jak wytłumaczysz, CEO wielkiej spółki zabijającego tabletkami popęd seksualny, by nie tracić czasu?
Pieniądze to wartość sama w sobie, która daje władze, a ta władza niekoniecznie jest zdobywana w celach seksualnych, mam wrażenie że rozmawiamy o jakiś dzikusach z buszu, ludzie mają naprawdę trochę większe aspiracje niż włożenie benisa do wedżajny.
@Andris00:

To jak wytłumaczysz, CEO wielkiej spółki zabijającego tabletkami popęd seksualny, by nie tracić czasu?

To proste, zwykłe fantazje kogoś kto musi się ratować zmyślonymi anegdotami.

ludzie mają naprawdę trochę większe aspiracje niż włożenie benisa do wedżajny.

No jasne, liczy się jeszcze kasa i pozycja społeczna która czy tego chcesz czy nie, da ci quality sex.