Wpis z mikrobloga

Wszystkie tzw pasje, hobby, dupokanapki to tylko obrona naszego mózgu przed faktem braku kopulacji.
Wszystkie działania ludzkie mają na celu zdobycie spółkowania z jak najlepszym partnerem.
Nie oszukujcie się, gdybyście mieli dostęp do unlimited ruchanie to po co wam by były wasze "pasje" i zainteresowania? Świetnym przykładem są kobiety, większość kobiet nie zna się na niczym więcej niż hehe dobry serial i tym kto ze znajomych robi najlepsze imprezki a to dlatego że mają roochanie na pstryknięcie palcem. Te posiadające konkretne zainteresowania są po prostu brzydkie i muszą jakoś zabić pustke spowodowaną brakiem seksu. Mężczyzn dotyczy dokładnie to samo.
#stulejacontent #przegryw #tinder #coolstory #ciekawostki
  • 70
@Polkop: Nie wiem, ja mam duzo roochania jezeli chce. Fakt nie sa to moze modelki VS a zwykle ladne dziewczyny ale nie wyobrazam sobie calego zycia poswiecic ruchanie. To tylko seks. Potrzeba bliskosci jest fajna. Ale potrzeba tworzenia czegoś rozwijania się czy zgłebiania wiedzy i dyskusji z innymi jest rownie silna we mnie.

To, że ty nie masz takich potrzeb to inna sprawa. nie czyni Cie to gorszym ani lepszym ode
@JanPapejTrzeci:
Witryna jest nieosiągalna. A te gimbopociski jak je nazywasz zostaw na kolegów ze stron z których napłynąłeś.
@Kayleigh:

Fakt nie sa to moze modelki

Może w tym problem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Potrzeba bliskości też jest związana z kopulacją i spłodzeniem potomstwa.

potrzeba tworzenia czegoś rozwijania się czy zgłebiania wiedzy

A po co ci ta wiedza? Żeby mieć kase i/lub pozycje społeczną związaną z posiadaniem
@Polkop: ale ty jesteś zaślepiony swoja wizja i nie dopuszczasz innych możliwości. Kasa poza tym aby się ładnie ubrać i łatwo ruchać chociaż ostatnio chodzę jak żul i mam siejesz powodzenie niż kiedykolwiek to potrzebna jest mi do tego. Ze lubie spać w dobrych hotelach. Jeździć taksówkami a może kiedyś super autem. Lubie jeść smaczne i drogie jedzenie. Lubie ładne miejsca i rzeczy. Lubie drogie komputery i fajne telefony.

Oczywiście ze
@choochoomotherfucker:
Takie które dają ci możliwość zarabiania pieniędzy i poprawy swoich warunków życiowych.

@Kayleigh:
A co to ma do tematu?

@JanPapejTrzeci:
Mogłeś dać screena jak tak ci zależało na zaoraniu.
Z twojego linku wynika że
1)zbadano tylko 16 osób
2)6 na 16 było w stanie osiągnąć orgazm
3)dwóch z nich nie wykazywało żadnej odpowiedzi na bodźce seksualne
4)obniżone zainteresowanie seksem
No ale miałeś racje, eunuch może uprawiać seks. Dalej
@madegg:
I znowu się wszystko zgadza, kobiety mają seks na pstryknięcie palcem więc nie muszą robić żadnych autstycznych rzeczy, "rozwijać" się, uczyć się, starać się być lepszą osobą ponieważ i tak to wszystko jest tylko po to żeby zdobyć partnera(no moze poza dbaniem o wyglad). A one partnera mogą zdobyć kiedy tylko chcą. Faceci za to żeby zdobyć partnera muszą się troche nastarać(tak już działa dobór naturalny) dlatego robią te wszystkie
@Polkop Twój argument bardzo łatwo jest zaorać:
Znani sportowcy, muzycy, miliarderzy itd. Każdy z nich miałby seks na pstryknięcie palcami, w zasadzie z dowolną kobietą którą ONI by wybrali. A mimo to nie przestają nad sobą pracować, rozwijać się, inwestować czasu i pieniędzy W SIEBIE, niejednokrotnie przy okazji rezygnując z seksu (no bo czas który mogli by przeznaczyć na kopulację wykorzystują zupełnie inaczej). Zasobów też mają prawie nieograniczone ilości. Jeśli wszystko sprowadzało
@Dawidinho8:
Nie przestają nad sobą pracować bo mogą dostać jeszcze więcej seksu i pieniędzy, przecież to oczywiste.
Ja nie neguje posiadania zainteresowań ogólnie, zauważam tylko że wszystkie te rzeczy sprowadzają się do zwierzęcych instynktów, zapewnienia sobie przeżycia, roochania i pozycji społecznej, przez co wszystkie zainteresowania które nie dają ci tych rzeczy są tylko smutną wymówką żeby zająć jakoś czas.
@Polkop kolejny przykład, tym razem w drugą stronę: #!$%@? na wykopie. Przegrywy nie mające seksu ani zainteresowań, wegetujące, nie rozwijające się... Wg. twoich słów takie osoby powinny mieć MEGA dużo zaintersowań, pasji, hobby... A jest wręcz odwrotnie. :)
W dodatku im więcej ktoś się rozwija, tym większe ma szanse na seks (SMV rośnie), ale - dziwne! - nie przestaje, tylko wręcz leci z tematem dalej i mocniej. Po co? Skoro ma "wszystko