Wpis z mikrobloga

  • 247
Powiem wam tak. Właśnie lecę z #uk do Polski na święta. Chodzę po lotnisku, obserwuje ludzi i tylko upewniam się w tym, że my Polacy mamy tak charakterystyczne mordy, że jestem w stanie poznać rodaka z kilometra, on nic nie musi mówić, tylko spojrzę i widzę ten smutek na twarzy, załatwione oczy, te zakola, czapeczka z daszkiem, buty cichobiegi I włosy zawsze krótko ścięte a moje nowe spostrzeżenie to te wąskie usta, praktycznie ich brak(pewnie teraz patrzcie w lustro i sobie myślicie, k---a obraża mnie c--j j----y) . Do tego dochodzi jebitny znaczek adidosa czy innej najki. Ostry wyraz twarzy, gęba kwadratowa, nawet sposób chodzenia jest unikalny, tak jakby miał Ci zaraz z-----ć. Parę minut temu byłem w łazience i widzę taki typowy polski okaz, jak z tego mema z Polish people in UK starter pack, gościu się odwraca a na plecach co? POLSKA WALCZĄCA XD. Nie wiem skąd się to bierze i jak to możliwe...oczywiscie nie każdy jest taki sam, są i ogarnięci Polacy tak jak i uczciwi murzyni albo muzułmanie którzy nie chcą się wysadzić jednak każdy kto podróżował zgodzi się ze mną że łatwo jest rozróżnić Polaka od reszty :D
#polak #polakibiedakicebulaki #przemyslenia
piter91r - Powiem wam tak. Właśnie lecę z #uk do Polski na święta. Chodzę po lotnisku...

źródło: comment_RgCgXIDK6AGy3r5OJ2uUGeKSd69K0LMR.jpg

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@piter91r: im częściej takie głupoty czytam, tym mniej takie rzeczy zauważam, ty nie widziałeś angielskiej patoli, idź do apteki w której wydają methadon i sobie postój parę minut pod drzwiami to zobaczysz co to znaczy prawdziwa patola
  • Odpowiedz
@piter91r: Nie każdy. To zauważyłem, że wiele zależy od inteligencji danego osobnika jak kto wygląda. Z Polski do UK wyjechała ogromna masa patoli i rzuca się to w oczy, jak również w oczy rzuca się to, że na polskich ulicach jest 100 razy bezpieczniej niż 15 lat temu..
Jak do szkoły chodziłem, to najgorsze gnoje, nieuki i lenie wyglądali jak z Twojego opisu. Słuchali jakiegoś dennego rapu, wcześnie pili, później
  • Odpowiedz
  • 0
@RUNDMC ja stwierdzam tylko fakt, nie porównuję i nie mówię, że anglicy są lepsi niż Polacy, bo nie są. Pełno z nich jest fałszywych i zdegenerowanych tak jak napisałeś. A w Anglii mieszkam 4 lata w tym pół roku pracowałem też na majorce wiec wiem co mówię bulwo :P
  • Odpowiedz