Wpis z mikrobloga


Po piłkarskim sukcesie we Wrocławiu nieco ponad 3 tygodnie temu, próbujemy iść za ciosem i chcemy zagrać w drużynach portalu ze śmiesznymi obrazkami także 27 stycznia w Krakowie, naturalnie przy okazji #krakowskiewykopparty

Jesteśmy o tyle do przodu, że mamy już zarezerwowane boisko (1,5h). Uwaga. Tym razem sztuczna murawa pod tzw. balonem. Obiekt zbudowany celowo pod rozgrywki "szóstek". Gdzie? Ul. Parkowa 12a - Centrum Sportu Parkowa.

Zatem zapytuję oficjalnie. Kto chętny na sportowe zmagania w sobotę, 27 stycznia o godzinie 12:00 tamże? Zbieramy zainteresowanych. Idealny sposób, by zdrowo przygotować się do wieczornej "gali". ( )

Po stronie pewniaków jesteśmy naturalnie ja, @tehSpirit i @PepeXD. Wołam tych, którzy grali we Wrocławiu, a przejawiali - w mojej opinii (jeśli kogoś subiektywnie pominąłem albo wprost przeciwnie, to nakrzyczcie) - pewne chęci i możliwości, by pojawić się także pod Wawelem.
@Wozyack
@pyth
@pitu120
@PepeXD
@HaczumagiQ
@FotDK
@randy
@Apollo_Vermouth
@dziubeQ
@hachorek
@ZaczynamOdNowa
@Saute - nadal wyeliminowany przez kontuzję?
@Wojt_ASR_ - tam nie ma materaców ;)

A także dowołuję @areczek2121 i @kptant, bo wiem że kopiecie/kopaliście. ( ͡° ͜ʖ ͡°) @Elthiryel?
Raz jeden pozwolę sobie także użyć tagu #krakow dla zwiększenia zasięgu.

Odnośnie 'zaklepania' sobie miejsc na gierce, płatności etc. zastosujemy "model wrocławski", który sprawdził się bardzo dobrze. Tj. wcześniej zbieram przelewy na prywatny rachunek i taka osoba ma gwarantowany udział.

#pilkanoznakrakow
idol89 - ! Obiecuję ten wpis sobie i innym od przynajmniej tygodnia; najwyższa pora b...

źródło: comment_kK6GLFlJvt074fKKxyk4jQ0ybVgbUCY6.jpg

Pobierz
  • 88
@Apollo_Vermouth: @areczek2121: Deklaracji od niezdecydowanych będę oczekiwał właśnie w poświąteczno-noworocznym okresie.
A wpis już teraz, żeby zawczasu poinformować, że "coś się święci" i żebym miał jakiś zarys sytuacji.

@Elthiryel: Aktualnie mam już doświadczenie. Poziom jest zróżnicowany. Widać, że są grający na co dzień, jak i gracze niedzielni. Każdy się jakoś wkomponował ostatnio. ( ͡º ͜ʖ͡º)

@polik95: Aha, czyli rozumiem że też się piszesz,
@ZaczynamOdNowa: Tam jest lepiej to zaplecze sanitarne zorganizowane niż ostatnio. W razie czego ktoś Was/Cię na miejscu poratuje, żeby bagaż gdzieś zostawić. etc.

EDIT: Jakimi chłopcami do bicia? ( ) Może na początku, potem stawialiśmy już sensowny opór.
Hm, z racji tego, że nie bierzemy żadnego hostelu problem będzie z zostawieniem rzeczy, prysznicem i odpoczynkiem :/ No ale może coś wykombinuję.


@ZaczynamOdNowa: ja mam hostel z pt/sb a wracam do Wrocławia od razu po party, więc "u siebie" się nie umyję, ale z pewnością jest dużo znajomych mireczków, którzy zostają dłużej, więc mają nocleg sb/nd i będzie można do nich podjechać po meczu i się na szybko ogarnąć przed
@PepeXD: @areczek2121 jest bramkarzem. ( ) I wydaje mi się, że zna tę murawę.
Koszt tym razem będzie niestety wyższy, "urok" balona - wstępnie powiem, że 20 złotych od osoby. Wstrzymaj się może na razie, zorientujemy się jakie będzie zainteresowanie.